reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzay diete naszych maluszków:)

u nas na kolacje porcja kaszki na mleku, ale po kolacji, tak bardziej na sprobowanie kroluja ostatnio wafle ryzowe z roznymi pastami :)
awokado z jajkiem na twardo i natka pietruszki - zblendowane
domowa nutella czyli blendowane awokado, banan i lyzeczka karobu - pychota!
jogurt naturalny grecki ze szczypiorkiem lub natka pietruszki lub cokolwiek innego
jak mam czas to z ugotowane ciecierzycy/soczewicy z jakims warzywkiem :)
 
reklama
u nas na kolacje porcja kaszki na mleku, ale po kolacji, tak bardziej na sprobowanie kroluja ostatnio wafle ryzowe z roznymi pastami :)
awokado z jajkiem na twardo i natka pietruszki - zblendowane
domowa nutella czyli blendowane awokado, banan i lyzeczka karobu - pychota!
jogurt naturalny grecki ze szczypiorkiem lub natka pietruszki lub cokolwiek innego
jak mam czas to z ugotowane ciecierzycy/soczewicy z jakims warzywkiem :)

Mirka pisz tu szybciutko przepisy takie z instrukcją :)
 
dla mnie kopalnia pomyslow jest blog: Ala'Antkowe BLW
modyfikuje przepisy zgpdnie z tym co mam w lodowce i sa naprawde super :) zajada sie maly i cala rodzina :)

ale wczoraj upieklam ciasto dla nas wszystkich, bez cukru i wyszlo calkiem, calkiem :)

Zalalam gars suszonych daktyli mala iloscia wrzeatku, zeby rozmiekly, zbeldowalam je na gladko (mniej wiecej gladko), dodalam 2 dojrzale banany, 2 jajka, roztopione maslo (okolo 50g) i wymieszalam dokladnie,
Potem mąka, ja dalam amarantusowa (okolo pol szklanki) lyzke ziemniaczanej i lyzke kukurydzianej, pol lyzeczki sody oczyszczonej. Ciasko podzielilam na 2 polowy, do jednej dodalam lyzke karobu, wylalam do formy, jasna, potem ciemna
I do piekarnika na 180st na 45 minut, w malej keksowce :)
Nastepnym razem dodam odrobine przypraw takich jak cynamon, kardamon :)

wyszlo super, mezowi ciezko bylo uwierzyc, ze bez cukru :)
 
Do góry