reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzenie diety alergika?

anielka1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Luty 2009
Postów
689
Hej, jak w tytule ,do mam karmiących piersią: od czego i kiedy zaczęłyście rozszerzać dietę u dzieci uczulonych na bmk ? Jak poszło ? U nas jest jeszcze alergia na rybę. Na razie tyle wiemy:)
 
reklama
Rozwiązanie
Dzięki za odpowiedz. To alergia jak u nas.a zaczęłaś po 6mcu? Próba na skórze dobry pomysł, skorzystam
Tak naprawdę minimalnie wcześniej jak zwinęła mi kawałek ziemniaka [emoji23] chciałam, żeby powąchała, i zobaczyć jak zareaguje, a ta chwyciła i wsadziła do buzi [emoji23] ale generalnie jak prawie 6mc miała, to dawałam do rączki kawalek czegoś, i mogła odrobinę spróbować jak chciała.
6m miał skończone. Od warzyw. Ale i tez szybko dań np pulpeciki czy makaron z sosem. Kaszek dziecięcych nie dawałam. Nieco później po warzywach kasze różne na wodzie np jaglana na śniadanie czy gryczana do obiadu.
 
U nas silna alergia na bmk i ryby, córka KP. Generalnie rozszerzam praktycznie normalnie, warzywa, potem owoce.
Przy bardziej typowych alergenach (orzeszki ziemne i białko jajka) robiłam próbę na skórze - nie zawsze pokaże, ale szansa.
 
U nas silna alergia na bmk i ryby, córka KP. Generalnie rozszerzam praktycznie normalnie, warzywa, potem owoce.
Przy bardziej typowych alergenach (orzeszki ziemne i białko jajka) robiłam próbę na skórze - nie zawsze pokaże, ale szansa.
Dzięki za odpowiedz. To alergia jak u nas.a zaczęłaś po 6mcu? Próba na skórze dobry pomysł, skorzystam
 
Dzięki za odpowiedz. To alergia jak u nas.a zaczęłaś po 6mcu? Próba na skórze dobry pomysł, skorzystam
Tak naprawdę minimalnie wcześniej jak zwinęła mi kawałek ziemniaka [emoji23] chciałam, żeby powąchała, i zobaczyć jak zareaguje, a ta chwyciła i wsadziła do buzi [emoji23] ale generalnie jak prawie 6mc miała, to dawałam do rączki kawalek czegoś, i mogła odrobinę spróbować jak chciała.
 
Rozwiązanie
Do góry