Ja rozszerzam dietę Młodej dopiero od 5 dni. Najpierw dostała do skosztowania marchewkę. Po dwóch dniach dodałam do niej ziemniaczka a po kolejnym dniu troszkę kaszy mannej (gluten). Potem dodam brokuła, pietruszkę. Co dalej - to jeszcze będę się zastanawiać. Dziś kupiłam jabłuszko słoiczkowe i jutro też włączę. Do picia dostaje czystą wodę przegotowaną i przepięknie pije ją z łyżeczki!:-)
poza tym od wczoraj mąż karmi i chyba ma "lepszą rękę" do tego..