reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzenie diety naszych maluchów

Misza, młodemu czasami zdarza się zjeść 300 przed spaniem i w nocy 180 :-D:szok: teraz ma etap "zębów", więc czasami w nocy dojada.

netika-krosty znikają i jak już się cieszę to pojawiają się nowe. Fajny pomysł z zabraniem butelek, musze chyba to wprowadzić, może babcia się ogarnie.
 
reklama
panziorka no to jak to jest że Twój pije 2razy więcej mleka i szczupły a mój je mniej i pulpet...? myślałam, że jak pójdzie na nogi to coś zrzuci...no ale może chociaż przystopuje z wagą. Co do krostek to trzymam kciuki za cierpliwość, może trzeba na pozbycie się tego grzyba więcej czasu.
 
Klaczek no Igo waży 12,7 kg przy ok. 78cm wzrostu. Może jakiś grubokościsty jest...Wiesz nie chodzi o wygląd, martwię się żeby to jakoś na zdrowie jego nie wpływało negatywnie a i tendencja do tycia może zostać mu na pózniej.
 
Misza no może taki jego urok..mój młody od samego początku straaasznie ruchliwy, więc może dlatego. nie wiem ile waży, ale 23 mamy szczepienie to sie okaże, bo mierzy ponad 75cm.
jeśli chodzi o "grzyba" to faktycznie wygląda na niekończącą się walkę..czasami mam dość, ale nie poddajemy się, już jakoś nauczyliśmy sie z tym żyć.
 
A u Nas skaza już sobie poszła :)
Po okropnym Nutramigenie mamy już wprowadzony Bebilon3 i wszystko jest w porządku :-) więc chyba oficjalnie możemy "wszystko" jeść :-D
 
Przy zdrowym, racjonalnym żywieniu, wszystkie niemowlęce ponadprogramowe kilogramy znikną :) Dzieci za chwilę zaczną chodzić, biegać, skakać, będą w ciągłym ruchu. Szymek miał 12 kg na rok, a teraz ma prawie 6 lat, waży 22 kg i nawet czasem wydaje mi się, że nóżki ma jak patyczki ;) Dużo się rusza, mądrze je (lubi prawie wszystkie warzywa i owoce, nie je słodkich jogurtów, serków, pije wodę zamiast słodkich Kubusiów). Teraz mamy wpływa na to co jedzą nasze dzieci, możemy im pokazywać nowe smaki, struktury, odkrywajmy przed nimi to wszystko a to zaprocentuje w przyszłości.
 
MISZA moja N. do lipca strasznie duzo przybierala a teraz waga stanela na 11kg w ubraniu, czasami jak ja nosze to mam wrecz wrazenie ze zeszczuplala odkad zaczela biegac po calym domu tam i spowrotem (chodzeniem tego sie nie da nazwac). Twoj Igo tez pewnie nie dlugo przystopuje a na zdjeciach naprawde wyglada na szczuplutkiego
 
reklama
Do góry