reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozterki ciężarnych Psiar :)

My go nie wystawiamy, więc nam wszystko jedno czy ma jajko, bardziej mnie cieszyło, że do nas trafił, że nie jest u tych pseudo hodowców. Był zaniedbany strasznie....I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie ta przypadłość. Dziś pochlapał samochody dziecka i rano jak włożyłam nogę do ciapa (nie chodzę po domu na boska bo się normalnie brzydzę stopę postawić) to się okazało że cały klapek w środku utytłany. Musiał się położyć nad ranem na niego. :wściekła/y:
 
reklama
Dziś pochlapał samochody dziecka i rano jak włożyłam nogę do ciapa (nie chodzę po domu na boska bo się normalnie brzydzę stopę postawić) to się okazało że cały klapek w środku utytłany. Musiał się położyć nad ranem na niego. :wściekła/y:
wiesz.. jak tak to opisujesz to faktycznie chyba bym wyszła z siebie.. i wykastrowała mu chyba całe podwozie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jakie to szczęscie, że moje dwa pindle tego nie mają.. :baffled:
 
Moja suczka odkąd jestem w ciąży praktycznie cały czas jest przy mnie. Jak tylko mąż wstaje do pracy przychodzi do mnie kładzie się blisko i tak śpi. Czesto kładzie mi głowe ma brzuszek, albo jak mam odkryty to podejdzie i ukradkiem go poliże ;-)
 
EWA - ale masz stadko spore fiu fiu!

OLI - uroczy goldenek :-)

My mamy 4 dogi, i 2 dachowce.
Miałam kiedyś dogów 6 ale to sajgon przy dziecku/dzieciach... Wyleczyłam się.
Być może zawita do nas jeszcze jakaś mała rasa ;-)

Wrzucam Wam fotkę z ubiegłej wiosny - moja błękitna suka oraz dwa szczeniaczki od innej mojej suczki - Fenomen i Fame (2-miesięczne):
glg_wiosna10_spacer 244.jpg

i ten sam szczeniaczek - Fenomen na jesień (8-miesięczny)
spacer_ojcow_pazdziernik2010 001.jpg
Obecnie jest już gigantyczny, ale nie mam aktualnych zdjęć :-((

A tutaj jeszcze dwie moje pręguski (fotka sprzed roku):
DSC_0821.jpg
 
a żeby było w temacie dziecięcym - moja Nikolka z naszymi dogami :-) (rok 2009)
Wybaczcie tę ilość fotek, ale coś mnie zebrało na wspominki...:sorry2:
Część z widocznych dogów to już historia, ale kochały Nikolę wszystkie bezgranicznie...

dziecko_dog09 012.jpgdziecko_dog09 009.jpgglg_jesien09 137.jpgglg_jesien09 141.jpgnikol_11mcy 186.jpgglg_jesien09 114.jpg
pencil.png
 
reklama
Do góry