reklama

Rozważna czy romantyczna?

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez Agnexx, 11 Lipiec 2005.

?

Jesteś rozważna czy romantyczna?

1. rozważna

40,9%
  2. romantyczna

27,3%
  3. nie wiem

31,8%
  1. Agnexx

Agnexx Gość

Jakie jesteśmy? Rozważne czy romantyczne?

Ja jestem rozważna. Nie mam romantyczności za grosz. Zawsze mocno stąpałam po ziemi. ;)

2. Joanna_32

Joanna_32 Zaangażowana w BB

mnie się wydawało, że jestem rozważna....
    ale mój chłop uważa, że ani jedno ani drugie.... :( :( :(

dobrą ma o mnie opinię, nie ma co!

3. reklama
  4. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

Kiedyś byłam romantyczna ........
    Ale teraz ni jedno ni drugie...
    chociaż czasem mnie nachodzi.

5. didi

didi Fanka BB :)

:)...a mi sie tak wydaje ze kazda z nas napewno jest rozwazna i romantyczna:)..ja napewno..:)..hmm..bo jakos nie chce mi sie wierzyc w to ze w zadnej kobiecie nie ma romantyzmu..:)

6. SIABA

SIABA Fanka BB :)

U mnie też z romantyzmem na bakier, choc nie wiem czy uczuciowośc ma związek z romantyzmem. Jakoś od urodzenia małego jestem dużo bardziej wrażliwa na ludzi i ich potrzeby - ale taki powszechnie postrzegany romantyzm typu kolacja przy swiecach itd. to nie bardzo.

7. naja

naja Fan(ka)

rozwazna - jesli chodzi o mlodego. na pewno popelnie wiele bledow, ale sie staram.

a romantyczna? jesli teskni sie do samotnosci na szczycie Tarnicy, do galopowania po lakach, do zachodow slonca nad klifami Moheru to to romantyzm, czy zwykla tesknota? sama nie wiem.

8. didi

didi Fanka BB :)

Naju...:)..wydaje mi sie ze to jedno i drugie..tesknota za klifami , galopem po lakach idt..:)..ale i zarazem romantyzm..:)..czyz nie jest cudowny ten zachod slonca za ktorym tesknisz patrzac z klifow..to jest bardzo romantyczny zachod napewno..:)

9. naja

naja Fan(ka)

didi, dla mnie po prostu jest piekny. ale mozliwe, ze kryje sie za tym jakis romantyzm. tylko czy wyplywa on ze mnie, czy z powszechnego przekonania, ze takie chwile sa romantyczne?

10. reklama
  11. agask

agask nałogowiec

Chyba nie, bo przecież nie zawsze zachwyca nas coś co jest powszechnie uznane za romantyczne.A niektórych pragmatyków nie jest w stanie nic zachwycic.
    Ja jestem raczej romantyczna, bo potrzebuję w życiu takich właśnie pięknych zachodów słońca i ckliwych uniesień serca, ale rozważna też bo staram się daleko od ziemi nie odpływac.I tak to jest, że w tym naszym zwariowanym świecie musimy byc rozważne, a chcemy romantyczne.

12. naja

naja Fan(ka)

taaa.... i tesknimy chyba do tego, zeby choc na chwile zalozyc dluga zwiewna suknie i niczym w 'domku na preri' pobiec przez lake..

no dobrze, film mozna wybrac inny. tak mi sie przypomnial. te skojarzenia chyba sie rzucaja i upal.

ale pewnie w wiekszosci z nas czai sie tesknota za takim obrazkiem, tudziez rycerzem na bialym/czarnym (niepotrzebne skreslic) koniu.

a wlasnie - jakiego rycerza wolalybyscie? bo ja na czarnym.. ;)

Poleć forum