reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwiązanie na brak czasu na związek itp

Dołączył(a)
16 Maj 2022
Postów
1
Dzień dobry, mam pewien problem bo jestem mamą mam 40 lat i mam córkę i syna 12 i 10 lat. Od jakiś 3 miesięcy jestem z moim partnerem i bardzo się kochamy. Ale ze względu na to że nie mam zbyt wiele czasu ze względu na dzieci. Umówiłam się z przyjaciółką (która ma jedno dziecko córkę 10 lat) że raz na tydzień np. w piątek czy sobotę będę wypożyczać jej pociechę a np. w następny dzień ona weźmie moje. W ten sposób mamy czas na swoich facetów wiadomo w jakim celu. Ma to wiele plusów bo nie trzeba się chować ani siedzieć cicho. Więc ona ma czas na swojego partnera a ja na swojego. Kiedy ostatnio powiedziałam o tym swojej koleżance to powiedziała że to bardzo dziwne i że nigdy tak by nie zrobiła. Myślicie że to coś złego?
 
reklama
Nic złego w tym nie widzę 🙈 nie zaniedbujesz w żaden sposób swoich dzieci i jeśli ty się z tym czujesz dobrze to to jest najważniejsze,jesteś matką ale też kobietą i uważam ze masz prawo mieć tez trochę czasu dla siebie i partnera ..jestem zdania że szczęśliwa matka to dobra matka 👌😀
 
Ja również nie widzę w tym nic złego. Sama nie raz się cieszyłam jak moje dziaciaki jechały do dziadków na weekend mieliśmy z mężem czas tylko dla siebie. Więc nie myśl że coś źle robisz
 
Do góry