reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwijający prezent dla dziecka

Dołączył(a)
13 Grudzień 2011
Postów
1
Witam wszystkich, jestem nowa i od razu chciałabym się przywitać :)
Jestem mamą małego Michasia (może już nie tak małego, bo za miesiąc kończy 10 latek) :). Ostatnio kupiłam mu w internecie coś co się nazywa "Chuckbuddies". Strona tych zabawek to Chuckbuddies Sklep lub Chuckbuddies PL. Polecił mi ją dobry znajomy, również rodzic chłopca w podobnym wieku. Muszę powiedzieć, że nie spodziewałam się takiej reakcji Michasia. Jest wręcz zachwycony :) woli się tym bawić niż siedzieć przed komputerem, co jest dla mnie dużym plusem. Budujemy wspólnie różne skocznie i przeszkody, więc nawet ja mam przy tym sporo przyjemności. :) Co najważniejsze budowanie tych przeszkód pobudza kreatywne myślenie dziecka i rozwija wyobraźnię. Jeżeli zastanawiacie się co podłożyć swojemu synkowi/córeczce (są też różowe kolory) pod choinkę, to gorąco polecam te figurki. :) Może wy też macie jakieś dobre pomysły na skocznie? Co o tym myślicie?

Gorąco pozdrawiam! :)
Agnieszka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja polecam fajne ksiażki dla maluchów np. kartonówki od Wydawnictwa MD Monika Duda. Z konkretnych tytułów wymienię Orkiestę Słonika, Alarm w zagrodzie i super serię z samochodami jak Dźwig Dominik, Traktor Felek. W dobrej cenie można kupić wszystkie te książeczki a nawet zabawki na ich stronie.
 
stroje dla dzieci są bardzo ciekawym pomysłem na to, aby bawić się w sposób przemyślany i ciekawy. Do wyboru, do koloru, maluchy mogą przebierać się za kogo chcą i to na pewno będzie super zabawa
 
reklama
Do góry