reklama

Rozwijamy wiedzę naszych dzieci :)

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez kulagovpl, 11 Luty 2010.

 1. kulagovpl

  kulagovpl Zaciekawiona BB

  Całkiem nie dawno MKiDN w celu położenia nacisku na edukację, postanowiło stworzyć program skierowany do wszystkich rodziców.

  Ale najciekawsze jest to, że edukację połączono ze świetną i bezpieczną zabawą, gdzie nie tylko dzieci odniosą wielki pożytek, ale z pewnością i my sporo się dowiemy na wiele tomatów naukowych.

  Ministerstwo, uważa również, że wczesne wspomaganie wiedzy dziecka, to szeroka zakrojona pomoc na przyszłość, która już w wczesnych latach przygotowuje do nauki i poszerzania swojej wiedzy w powstających zainteresowaniach.

  Chcemy też zaangażować rodziców w dany projekt, zachęcając ich do wyrażania swojej opinii na temat danego projektu, czyli strony, oraz podsuwania własnych pomysłów i rozwiązań.

  Strona w dalszym ciągu jest rozwijana, ale mnóstwo ciekawych rzeczy już istnieje.

  Kula- MKiDN <<poprawiony

  Np. układanie klocków, prawidłowe ustawienie planet, malowanie farbkami lub ołówkami, gdzie efekt możemy zapisać w zdjęciu, a później wydrukować i wiele wiele innych bajkowych rzeczy. :-)
   
  Ostatnia edycja: 12 Luty 2010
 2. kulagovpl

  kulagovpl Zaciekawiona BB

  A właśnie, strona poświęcona rozwijaniu talentów naszych i naszych dzieci, Kula- MKiDN , jest ciągle rozwijana, dostosowując ją do profili czy to mamusi (a ogólnie rodzicom) czy nauczycieli, mająca tylko jeden cel, czyli zachęcić dzieci i rozbudzać swoje zainteresowania.

  Aktualne wydarzenia lub ciekawostki są pod

  https://www.babyboom.pl/forum/rozwoj-i-zabawy-f312/pouczajaca-zabawa-i-odpowiednie-wzorce-37226/

  właśnie linkiem tego forum. Gorąco też zachęcamy do dzielenia się własnymi opiniami, odczuciami, a także ciekawymi przeżyciami
   
 3. reklama
 4. kulagovpl

  kulagovpl Zaciekawiona BB

  Też aktualne wiadomości min. wydarzenie związane z 3 marca ze stroną Kula- MKiDN znajduje się w profilu Facebook:

  www.kula.gov.pl | Facebook

  Zostań naszym wielbicielem, podpowiadając nam jak jeszcze dostosować stronę do potrzeb dzieci, rodziców i nauczycieli, prowadząc rozmowy na żywo ;)
   

Poleć forum