reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwód a karmienie piersią

Kittycat02

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Styczeń 2021
Postów
65
Hej dziewczyny , temat nie typowo ciążowy ale związany z maleństwem .
Otóż po wielkiej awanturze ze strony męża po prośbie żeby raz na jakiś czas wstał do synka w nocy bo 2 miesiące dzień w dzień budzę się co1,5 - 2 godziny i zwyczajnie mam problemy ze zdrowiem , kręci Mi się w głowie , nie mam siły na nic chciałam przespać te 3-4 godz żeby się zregenerować - kazał mi się pakować i wypier@#ac. W złości powiedziałam mu że nie zajmuje się synkiem bo poniekąd tak jest. W nocy nie pomaga wcale a w dzień zajmie się nim tylko wtedy kiedy to na nim wymuszę .Oczywiście awantura pełna przekleństw, wyzwisk w towarzystwie 2 miesięcznego synka i 3,5 letniej córeczki i problem jest w tym ,że synek miał dwie próby picia mm i po każdym bardzo wymiotował więc jest karmiony wyłącznie piersią , nie z mojej fanaberii- mąż każe kupić mleko modyfikowane i wypierda#c . Oczywiście robi mi łaskę że opieka naprzemienna ale właśnie w tym jest problem że synek jest wyłącznie kp - czy mąż może mnie zmusić przejścia dziecka na mleko modyfikowane dlatego że kaze mi się wyprowadzić ?
 
reklama
Hej dziewczyny , temat nie typowo ciążowy ale związany z maleństwem .
Otóż po wielkiej awanturze ze strony męża po prośbie żeby raz na jakiś czas wstał do synka w nocy bo 2 miesiące dzień w dzień budzę się co1,5 - 2 godziny i zwyczajnie mam problemy ze zdrowiem , kręci Mi się w głowie , nie mam siły na nic chciałam przespać te 3-4 godz żeby się zregenerować - kazał mi się pakować i wypier@#ac. W złości powiedziałam mu że nie zajmuje się synkiem bo poniekąd tak jest. W nocy nie pomaga wcale a w dzień zajmie się nim tylko wtedy kiedy to na nim wymuszę .Oczywiście awantura pełna przekleństw, wyzwisk w towarzystwie 2 miesięcznego synka i 3,5 letniej córeczki i problem jest w tym ,że synek miał dwie próby picia mm i po każdym bardzo wymiotował więc jest karmiony wyłącznie piersią , nie z mojej fanaberii- mąż każe kupić mleko modyfikowane i wypierda#c . Oczywiście robi mi łaskę że opieka naprzemienna ale właśnie w tym jest problem że synek jest wyłącznie kp - czy mąż może mnie zmusić przejścia dziecka na mleko modyfikowane dlatego że kaze mi się wyprowadzić ?
To jak taki mądry to niech on sam wypie****...a jakieś rozmowy z nim przeprowadzałas ? Takie zachowanie dziecinne z jego strony to co Ty masz robić wszystko a Ty a on nic😔
 
To jest jakieś chore, jak można zmusić do karmienia dziecka inaczej , bo nie chce mu się pomagać i jeszcze ma czelność kazać Ci się wynosić . A jak to było przy pierwszym dziecku?
Ja zawsze w nocy wstawałam do dzieci, ale mąż poprostu ile był w stanie to pomagał, żebym chociaz po południu mogła się drzemnac.
Jeżeli maluch tylko Twoje mleko chce to ja bym nie zmieniała sposobu karmienia. Musicie się jakoś dogadać , albo ustalić żeby te 3 godziny po pracy poświęcił dzieciom , a Ty byś w tym czasie mogła się zregenerować.
 
A dlaczego mąż nie może wstać do dziecka? On może być wiecznie wypoczęty , a Ty nie masz prawa? Dzieci przypominam są obojga rodziców a nie tylko matki i to jest jego obowiązek dzielić opiekę.
 
Dlaczego masz się wyprowadzić? Póki jesteście maleństwem masz pełne prawo mieszkać z mężem nawet jeśli mieszkankę jest wyłącznie męża.

Nie, nie moze nikt Cię zmusić aby przestać karmić piersią, bo z jakiej racji ?
Nie musisz zgadzać się na opiekę naprzemienną, mogą to być widzenia, ustalone przez Sąd kontakty.

Albo spróbować to naprawić albo pozew do sądu o rozwód i zabezpieczenie kontaktów i alimentów.
 
reklama
Do góry