reklama

Rozwód dziecko

Rozwiązania
0
Popieram mojego przedmówcę! Koniecznie zgłoś się z tą sprawą na policję jak i do fundacji. Na Twoim miejscu również nie pozwoliłabym na kontakty ojca z córką sam na sam (że np. idą do kina) jeśli tow Twojej sytuacji możliwe. Nie wolno ignorować takich gróźb. Daj znać co Ci powiedział radca prawny. Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

reklama

Kejtia

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Popieram mojego przedmówcę! Koniecznie zgłoś się z tą sprawą na policję jak i do fundacji. Na Twoim miejscu również nie pozwoliłabym na kontakty ojca z córką sam na sam (że np. idą do kina) jeśli tow Twojej sytuacji możliwe. Nie wolno ignorować takich gróźb. Daj znać co Ci powiedział radca prawny. Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!
Też trzymam kciuki ;) Daj znać jak już będzie po wszystkim :)

Milenka890

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Na pewno mąż nie może wywieźć nigdzie dzieci bez wiedzy ich matki. To już jest wykroczenie i może go to sporo kosztować, chyba nawet pozbawienie opieki nad dziećmi. Ale tylko z tym na policje i najlepiej weź dobrego adwokata. Mogę doradzić kancelarię adwokacką Wojas Pawlak z Gliwic. Mam nadzieje że wszystko dobrze się ułożyło.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019