reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Rozwód dziecko

Rozwiązania
0
Popieram mojego przedmówcę! Koniecznie zgłoś się z tą sprawą na policję jak i do fundacji. Na Twoim miejscu również nie pozwoliłabym na kontakty ojca z córką sam na sam (że np. idą do kina) jeśli tow Twojej sytuacji możliwe. Nie wolno ignorować takich gróźb. Daj znać co Ci powiedział radca prawny. Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

reklama

Kejtia

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Popieram mojego przedmówcę! Koniecznie zgłoś się z tą sprawą na policję jak i do fundacji. Na Twoim miejscu również nie pozwoliłabym na kontakty ojca z córką sam na sam (że np. idą do kina) jeśli tow Twojej sytuacji możliwe. Nie wolno ignorować takich gróźb. Daj znać co Ci powiedział radca prawny. Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!
Też trzymam kciuki ;) Daj znać jak już będzie po wszystkim :)

Milenka890

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Na pewno mąż nie może wywieźć nigdzie dzieci bez wiedzy ich matki. To już jest wykroczenie i może go to sporo kosztować, chyba nawet pozbawienie opieki nad dziećmi. Ale tylko z tym na policje i najlepiej weź dobrego adwokata. Mogę doradzić kancelarię adwokacką Wojas Pawlak z Gliwic. Mam nadzieje że wszystko dobrze się ułożyło.

pavlika

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Moi rodzice byli blisko rozwodu. Bardzo blisko. Po tym jak mojemu tacie nie wyszło wymarzone przedsięwzięcie i koledzy się odwrócili był bardziej gościem w domu niż ojcem. Czasami nie wracał wcale, sypiał u kochanki kilka ulic dalej, jak pojawiał się w domu to była wieczna awantura, przestał z nami rozmawiać a częściej sięgał do kieliszka. Narobił przy tym kilkunastotysiecznych długów w Zusie, Urzędzie Skarbowym, banku.... Wszystko diametralnie się zmieniło po naszym weselu. Nikt go nawet nie pytał czy zamierza przyjść, bo dookoła opowiadał że on nigdzie nie idzie. W dzień wesela rano moja mama poszła z nim porozmawiać, pojechali kupili strój na wesele i przyszedł. Na sam koniec podeszłam do niego i powiedziałam, że bardzo się cieszę że pojawił się na naszym weselu. Popłakał się i mnie przytulił. Później dogadał się z mamą, zaczął z nami rozmawiać, znalazł sobie normalną pracę, pospłacali długi i wszystko wróciło do normy.

Rodzice mojego męża się rozwiedli. P. zawsze powtarza że wie jak rozwód rodziców odbija się na dzieciach i zrobi wszystko żeby jego dziecko nie musiało tego doświadczać.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry