reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozwód

opieka pół na pół się sprawdza jeśli rodzice są w miarę niekonfliktowi, mieszkają blisko siebie, i dziecko ma silny związek z obojgiem rodziców - w takim przypadku jest to rozwiązanie najmniej krzywdzące dziecko, no i oczywiście trzeba wziąć pod uwagę czy tatuś to osoba owpowiedzialna, jaki ma wpływ na wychowanie itd. ... warto to wszystko przemyśleć oraz oczywiście fakt że wtedy nie dostaje się alimentów
 
reklama
Witam:p
Kurde z tymi widzeniami to wogole meksyk, ja wczoraj mialam pierwsza sprawe i... osttanią :p sąd przyznal alimenty i rozwód bez ożekania o winie:p raczej zgodni bylismy i juz dlugo nie mieszkalismy razem widac malżenstwo sie rozpadło :p heh...
A co do widzen to niewiem on chcial tylko 4 razy po 5h na miesiac... :p ja na to przystałam, bo w sumie to malutko ale takie on ma kontakty z dziecmi niestety...
 
U mnie rozwod tez trwal jedna rozprawe, 20 min,bo alimenty ustalone wczesnie,a kontaktow nie ustalalismy sadownie
wszystko zalezy od tego czy mozna sie dogadac,jak tak to sprawa trwa krotko
 
ja tez czytam to z zazdrością- jak pajac w pozwie o alimenty kłamie to rozwodzić bedę się chyba 5 lat;/
fajnei miałyście -oby nam z krewetka tez się udało tak szybko i sprawnie :tak:
 
Anula ja rozwod szybko jak pisalam,bo juz mialam ustalone alim,ale i u Ciebie kiedys sie skonczy na pewno :)
ja od wniosku o alimenty do wyroku 7 miesiecy,a na rozwod na sprawe czekam 10 miesiecy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anula ja rozwod szybko jak pisalam,bo juz mialam ustalone alim,ale i u Ciebie kiedys sie skonczy na pewno :)
ja od wniosku o alimenty do wyroku 7 miesiecy,a na rozwod na sprawe czekam 10 miesiecy

ooo to tez mimo wszystko trwało. ja miesiąc równy od złożenia pozwu mam alimenty i myślę ze to na tyle bo w końcu mimo kłamstw jakie wypisał uznał pozew. ten rozwód to będzie jazda;/
 
reklama
Do góry