reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozwój dziecka

ani1234

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Czerwiec 2010
Postów
41
Miasto
Gdów
siedząc na necie natknęłam się na stronę z testami dla dzieci, które badają ich rozwój od różnymi względami- robione są jakąś metodą oksfordzką, czy któraś z was robiła takie testy? w sumie jest to ciekawa sprawa, chciałabym wiedzieć czy mój synek na 100% prawidłowo się rozwija
 
reklama
Mnie się to kojarzy z wyścigiem szczurów od urodzenia... już niemowlaki matki testują, a co jeśli dziecko pod jakimś względem nie rozwija się prawidłowo w 100% jak to ujęłaś? posyła się je na korepetycje? czy daje szlaban na telewizję? :))) dajmy chociaż tym maluchom pobyć dziećmi i rozwijać się we własnym tempie.
 
nie robilam tekiego testu i mysl,ze jest on nie potrzebny.Kazde dziecko rozwija sie w wlasnym tepie i bez sensu porownywac je do innych dzieci.Nie ma okreslonych regul,ze dziecko np w 6 miesiacu musi siadac czy musi to czy tamto
 
Do góry