reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj dziecka

Ewelka20

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Październik 2013
Postów
248
Czesc Mamuski:-D
Słuchajcie,mój synek teraz 8 marca będzie miał 6 mies....O chciałam was zapytac jak to jest u was z siedzeniem i obracaniem sie na brzuch waszych maluchów?Moj synek z brzucha na plecy sie potrafi odwrocic i robi to jesli ma dobry humor ;-),ale z plecow na brzuch jeszcze nie potrafi.I jesli chodzi o siedzenie,moj maly u kogos na kolanach bardzo ladnie siedzi(troszke jeszcze sie chwieje,ale juz ledwo co),ale sam jeszcze nie potrafi.Jak bylo u was?
 
reklama
Mój synek 6 miesięcy będzie miał 18marca. Jeśli chodzi o przewracanie się na brzuszek i z powrotem na plecy, to ma to już opanowane i odkąd się nauczył robi to nagminnie :) Siedzieć sam nie potrafi, ale jak się go trzyma na kolanach to siedzi, chociaż jeszcze trochę leci do przodu. Natomiast uwielbia jak się go trzyma postawionego na prostych nogach, ugina je i prostuje takie jakby przysiady, normalnie wydawać by się mogło, że zaraz będzie chodził ;)
 
Do góry