reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych Pociech

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2013' rozpoczęty przez Kania78, 8 Kwiecień 2013.

1. Kania78

Kania78 ...

Tworzę ten wątek, po to byśmy miały możliwość pochwalić się umiejętnościami naszych Maluszków:-)

Gabi póki co to zaczyna pomalutku trzymać główkę, i udało się jej raz przewrócić z brzuszka na plecy (raczej przypadek ;-)) Pierwszy raz uśmiechnęła się do mnie, patrząc na mnie tydzień temu. Uśmiech zwykle jej towarzyszy jak śpi, wówczas takie miny trzaska, nic tylko nagrać ;-) Nie gugamy jeszcze, tylko jak głodna to krzyczy wniebogłosy "le".

Ostatnia edycja: 8 Kwiecień 2013
  2. Deizzi

Deizzi Fanka BB :)

U nas jak jest głodny to wrzeszczy "ge ge ge" Antek miał to samo słówko na jedzenie :)

3. reklama
  4. anka26_x_07

anka26_x_07 Mama Laury :)

Fajny watek
    Wczoraj pisalam o rozwoju wiec wklejam obiecana strone :)
    U nas jak narazie to Ethan wydaje z siebie dzwieki i obraca sie na boczki, szczegolnie jak jest rozbierany do kapieli:tak: Dzis usmiechna sie do mnie a ogolnie usmiech pojawia sie u niego dosc czesto podczas snu :)
    Chlopak silny piekne trzyma glowke ale to widzialyscie ostatnio na zdjeciu.

Załączniki:

• 001.jpg
      001.jpg
      Rozmiar pliku:
      8,8 KB
      Wyświetleń:
      48
  5. Herbata

Herbata Fanka BB :)

anka troche to male... co tam jest?

6. kinajaka

kinajaka Fanka BB :)

a mój syn na przewijaku odpycha sie nogami i przesuwa się do góry, boje się że w końcu uderzy głową o ściane bo robi to dość energicznie.

7. Deizzi

Ignaś tak robi jak go czymś smaruje np. oliwką i przeciągam rękoma od góry brzucha do dołu to wtedy tak się odpycha.

8. anka26_x_07

w takiej wersji to dopstalam ale tam sa tygodnie od narodzin do 60 tygodnia zycia dziecka.Chmura z piorunem ta czarna oznacza ze dziecko moze byc wtedy rozdraznione, placzliwe i niespokojne. Sloneczko z chmurka oznacza znacznie lepsze dni :)

Co do ospychania nozkami to przerabiam to w kapieli

9. Herbata

Herbata Fanka BB :)

10. reklama
  11. anka26_x_07

U nas sie to przy Laurze nie sprawdzilo, jak narazie nie zapeszam ale Ethan tez Anilek. Ale wiadomo zawsze sa jakies dzieci ktore odbiegaja od norm:-D Tak to sa fazy rozwojowe:tak:

12. Deizzi

Poleć forum