reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych Pociech

Kania78

...
Dołączył(a)
28 Luty 2011
Postów
8 199
Tworzę ten wątek, po to byśmy miały możliwość pochwalić się umiejętnościami naszych Maluszków:-)

Gabi póki co to zaczyna pomalutku trzymać główkę, i udało się jej raz przewrócić z brzuszka na plecy (raczej przypadek ;-)) Pierwszy raz uśmiechnęła się do mnie, patrząc na mnie tydzień temu. Uśmiech zwykle jej towarzyszy jak śpi, wówczas takie miny trzaska, nic tylko nagrać ;-) Nie gugamy jeszcze, tylko jak głodna to krzyczy wniebogłosy "le".
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fajny watek
Wczoraj pisalam o rozwoju wiec wklejam obiecana strone :)
U nas jak narazie to Ethan wydaje z siebie dzwieki i obraca sie na boczki, szczegolnie jak jest rozbierany do kapieli:tak: Dzis usmiechna sie do mnie a ogolnie usmiech pojawia sie u niego dosc czesto podczas snu :)
Chlopak silny piekne trzyma glowke ale to widzialyscie ostatnio na zdjeciu.
 

Załączniki

  • 001.jpg
    001.jpg
    8,8 KB · Wyświetleń: 313
a mój syn na przewijaku odpycha sie nogami i przesuwa się do góry, boje się że w końcu uderzy głową o ściane bo robi to dość energicznie.
 
anka troche to male... co tam jest?
w takiej wersji to dopstalam ale tam sa tygodnie od narodzin do 60 tygodnia zycia dziecka.Chmura z piorunem ta czarna oznacza ze dziecko moze byc wtedy rozdraznione, placzliwe i niespokojne. Sloneczko z chmurka oznacza znacznie lepsze dni :)

Co do ospychania nozkami to przerabiam to w kapieli
 
U nas sie to przy Laurze nie sprawdzilo, jak narazie nie zapeszam ale Ethan tez Anilek. Ale wiadomo zawsze sa jakies dzieci ktore odbiegaja od norm:-D Tak to sa fazy rozwojowe:tak:
 
reklama
Do góry