reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych Pociech

reklama
Mam do was pytanie, naczytalam sie jak glupia o autyzmie i teraz szukam dziury w calym i sama nie umiem sie uspokoic.
Otoz Zuza ma juz 15 miesiecy, duzo mowi ( mama,tata,baba,dziadzia,ciocia,oko,czesc,papa,kici,łała-piesek i tam pare jeszcze slow plus duZo probuje powtorzyc ale czasami nie wychodzi. Bardzo duzo rozumie. Jak poprosze zeby cos podala to poda, jak mowie chodz umyjemy raczki to biegnie do lazienki, jak pytam czy chce jest to mowi am am , uzywa tak i nie ( swiadomie) jak powiem zuzia zobacz to glowe odwroci ale jak wolam samo zuzia to moge woooołac a ta olewa mnie i nie wiem juz sama czy to za wczesnie na odwracanie glowy na zawolanie czy kwestia charakteru czy co, sama nawet umie powiedziec "Zuzia" i wie raczej Ze to ona ale nie widze reakcji jak zawolam samo "Zuzia " i to mnie trapi, wiec chce was zapytac jak z tym u was?? Wasze dzieci tez niereaguja, a jak reaguja to jak wyglada ich reakcja, prosze was o to bo sie martwie...


Wysłane z mojego iPhone przez Forum BabyBoom
 
Do góry