reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych Pociech

U nas Zuzia ma dopiero niecale 4 tygodnie a już wydaje z siebie dzwieki typu " gu, ału, łe" itp :-p główke czasami probuje podnosic jak lezy, szczegolnie jak zobaczy cycka a jest mega głodna :-):-) jak ją biore do odbicia to odpycha sie nogami od moich nóg jak ją wezme nie na ramie tylko niżej, już bardziej skupia uwage na przedmiotach, osobach, wodzi za osobami wzrokiem i wczoraj jak lezała w bujaczki tam wisi jej taka zyrafka i tylko do niej dosięga to no nie wiem czy to było zamierzone z jej strony ale ciagle ją trącała rączką i sie bujała wtedy ;-) na brzuchu troche rzadka ją kładziemy , musimy zaczac czesciej...
 
reklama
Dzis sprawdzilam jak Ethan reaguje na zabawke ktora przesuwam mu przed oczami i musze przyznac ze chlopak swietnie widzi bo cudnie wodzi wzrokiem.
Powiesilam mu misia z czerwona chustka przy kolysce i od wczoraj patrzy na niego i rozmawia z nim:-D
 
U Nas też wodzenie wzrokiem za różnymi przedmiotami i odprowadzanie członków rodziny wzrokiem.
Uśmiechów jest coraz to więcej i pierwsze "gi, gi, gi"
"Leeeeeee" jest przed każdym jedzeniem.
 
Deizzi też mam taki kalendarz, ale zapomniałam o nim i nie zapisywałam nic:zawstydzona/y: Rozwijają się te nasze maluszki z dnia na dzień. Moja Wiki już od jakiegoś czasu się uśmiecha, początkowo przez sen, a później świadomie. Wodzi wzrokiem za grzechotkami i reaguje na dźwięki. Ogólnie towarzyska jest bardzo, bo nie lubi leżeć sama, trzeba do niej stale mówić to wtedy jest szczęśliwa i sama coś zaczyna gaworzyć:-)
 
Albo mi się wydaje albo Ignaś rozpoznaje twarze. Wczoraj u mnie na rękach się śmiał ale przyjechała ciocia i wzięła go na ręce ten na nią patrzy i mina w podkówkę i na płacz mu się zbierało.
 
reklama
Deizzi moja też już rozpoznaje, uśmiecha się już na całego, jest anty smoczkowa więc zaczęła rączki ładować do buzi.
 
Do góry