reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych Pociech

Na poczatku sie usmiechal z zamknietymi ustkami a teraz to tak jak by sie smieje :D Główkę ma silna ale to juz od urodzenia, teraz coraz duzej ja utrzymuje jak lezy na brzuszku. I coraz to inne dzwieki z siebie wydaje :) Bardzo lubi wszystko obserwowac, nawet mata do lezenia sie zainteresował.
 
reklama
ehhh u nas tez piekne usmiechy do mamusi, tatusia i siostry. Fajnie sie smieje a Laura zachwycona.
nie wiem czy moge naopisac ze sie obraca z brzucha na plecy ale zrobil to 2 razy. Pieknie gaworzy, nie trzeba nawet do niego mowic i sam lezac sobie rozmawia, czasto jak lezy na macie. Chyba mu sie spodobala papuda i slonik bo non stop do nich nawija:-D Raczki- dlonie coraz rzadziej zamkniete.

Kania u mnie Ethan tez laduje rece wiec mu wciskam smoczek bo smoczek potem mozna zabrac a rak czy palca juz nie:-D:-D
 
Gratuluję postępów :)
Zazdroszcze Wam tych uśmiechów. Maja uśmiecha się bardzo rzadko, a jak już się uśmiechnie to tylko do cyca ;)
 
My od dzisiaj robimy swiece :)) Chyba Ethan bedzie zabieral sie za poznawanie nog i od jakiegos czasu oblizuje swoje raczki.
Nic tylko czekac kiedy zacznie wkladac nogi do buzi:-D
 
Moj Maluszek tez pieknie sie rozwija, jest barrrdzo silny, taka "zyla", glowke pieknie trzyma, usmiechy rozdaje na prawo lewo :-) uwielbia kapiel, masaze no aniol na ziemi :-D
 
Od wczoraj synek zaczyna chwytać świadomie. Najpierw skupia wzrok na swoim celu później po łuku idą dwie mocno zaciśnięte piąstki i gdy już jest to paluszki prawej rączki się rozchylają i bum do buzi zdobycz :)

Uwielbia też telewizor wykręca głowę na kanapie żeby go widzieć. A w wannie zaczyna moim zdaniem świadomie chlupać nóżkami. Bierze je do góry i bach do wody i taki nieśmiały uśmiech przy tym.
 
U Nas uśmiechy są od rana do wieczora i uwielbia "gadać" zwłaszcza w trakcie jedzenia, ssie, ssie po czym odrywa głowę patrzy na mnie, uśmiecha się i zaczyna gaworzyć. Wydaje różne dźwięki, piszczy no i telemaniaczka. A i widzę że jak je to coraz więcej ją rozprasza rzeczy, gadanie, tupanie itd. Matę uwielbia, pozawieszałam jej grzechotki to łapie, dotyka i się śmieje. Jak jest podekscytowana to macha rączkami w górę i w dół. Zaczęła się przyglądać swoim rączkom, dłoniom, skupia na nich swój wzrok i wkłada do buzi.
 
reklama
Kania u nas to samo:-D:-D:-D
Deizzi z tym skupianiem to moj ma ulubiona zabawke na macie najpierw sie wpatruje w papuge zaczyna sie do niej usmiechac a na koniec zaczyna ja lapac:tak: smiesznie to wyglada:sorry2:
 
Do góry