reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych Pociech

betina nie kazde dziecko obejmuja te skoki, nie kazde reaguje tak samo na otoczenie w danym tygodniu;-)
nimitii super!!! tak dzieci cwicza trzymanie glowki i ucza sie rownowagi:tak:
 
reklama
U nas Filipek wkłada rączki do buzi raz jedną raz drugą. Jak leży na brzuszku to główkę trzyma wysoko :-) I pełza, odpycha się nóżkami i wędruje po całym łóżku ale tylko do przodu :-D I lubi siedzieć już. Czasami jak leży na plecach to przewraca się na boki :-)
 
Ethan zauwazyl telewizor w domu, tak mu sie spodobal ze szok. Wykreca glowe byle tylko poogladac:-D Telemaniak rosnie:tak: I jak juz jestem przy sprzecie to wyciaga rece to mojego telefonu:-D:-D:-D Ja mu chce dzis robic zdjecie a on chce mi go zabrac:-D:-D
 
Anka moja też uwielbia tv, jak tylko uda się jej powykręcać to by w niego patrzyła.
A co do przewrotów, to moja z brzuszka na plecy w lewą stronę się przewraca :-)
 
U nas Zuzia tak samo zachwycona jest tv i w zasadzie wystarczy ze klade ja na kocyku na kanapie i wlacze jej cokolwiek i ogladac potrafi tv dlugo :-) Na boki sie jeszcze nie przewraca ale juz widze ze jak lezy na brzuszku to chybie sie na boki, jedyne co sie zmienilo na gorsze że ze spokojnego dziecka zrobila sie mala marudka ktora lubi pogrymasic, wczoraj nam taki koncert zrobila w samochodzie ze az musielismy stanac a tak to zawsze spala :eek:
 
Ninka też już pięknie głowę trzyma :-) zaczęła łapać za metki w zabawce i nieźle szeleści :-D a dzisiaj zaczęła się przewracać z brzucha na plecy w dwie strony :-):-):-)
 
Ania u nas to samo z telewizorem. wykreca glowe zeby ogladac:)
Artus zaczyna lapac zabawki,lubi trzymac pieluche i mame ciagnac za wlosy. damy mu palce a on sie sam podciaga i siedzi:)dzis sie sparl na lokciu i na plecy z brzucha sie obrucil:)
 
Również gratuluję wszystkim Dzieciaczkom nowych umiejętności, i czekamy na nowe wyczyny :-)
 
reklama
Wojtus tez kocha TV:-) Siedzi sobie I oglada podparty poduszkami. Od tygodnia rwie sie do siadania, w pozycji lezacej to juz tylko w nocy, jak spi. W 9tym tygodniu zaczal gaworzyc (guu, ghii, a, u, I) , bardzo stanowczo wyraza swoje niezadowolenie-normalnie na mnie krzyczy:-) I przywoluje, jak wyjde z pokoju. Smieje sie w glos I uwielbia zabawe w 'a kuku''.
W ogole, odkad przeszla (no prawie przeszla) kolka, to stal sie aniolkiem, a nie dzieckiem.
 
Do góry