reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i nabywanie nowych umiejętności

U nas jest o tyle wygodnie z cumlem, ze odkąd Jula nie spi w dzien to w nocy jak dostanie cumelka do spania to odpływa od razu. Jak wychodze z pokoju to ona juz oczami przewraca i zasypia. Teraz odkad cumel jet odciety to faktycznie do zasypiania wkąlda go do pyszczka, ale jak wchodze do pokoju sprawdzic czy spi to cumel lezy juz gdzies obok
U nas odkad nie may smoka z usypianiem jest koszmar. Wczesniej dawalam mu smoka a on grzecznie ukladal sie spac wyciszal sie i zasypial w kilka minut a teraz ukladanie do snu jest koszmarem. Wymysla tysiac innych rzeczy ktore musi zrobic i niestety kiedys zasypial okolo 8 a teraz 9 i pozniej a potem rano nie chce wstac. Rzeczywiscie w nocy spi lepiej zadko sie budzi.
 
reklama
Wiem, żę wy macie w tym zakresie dużo lepsze efekty, ale jestem przeszczęśliwa. Moje dziecko zaczyna się rozkręcać z gadaniem :-D Jupii :-D:-D:-D:-D:-D
Dziś jak przyszłam z pracy to usłyszałam następujące słowa:
tatuś - Witek zapytaj mamy czy chce kawy
Witek - Chcesz?
ja - Tak, chcę (Przy tym było moje olbrzymie zaskoczenie, bo synek nigdy nie wypowiedział wcześniej takiego słowa) :-D:-D:-D
tatuś - Witek, mama chce kawy?
Witek - Tak.

Po paru minutach:
tatuś - Wituś, słuchaj: a, b, c ...
Witek - d, e, f :szok::szok::szok::szok::szok::szok:

Normalnie wymiękłam dziś z radości :-D:-D:-D:-D:-D:-D Możę w końcu dogadam się ze swoim dzieckiem :-D:-D:-D:-D:-D
 
Brawo Witus teraz to juz z gorki. Monika nawet nie zauwazysz jak bedzie mowil pelnymi zdaniami.
Hubcio tez juz bardzo duzo mowi. Ostatnio spiewa piosenki.:tak::tak::tak:
Umie juz zaspiewac aaaaa kotki dwa no i chtem jest sto lat jak tylko zobaczy gdzies torcik narysowany czy tez w sklepie to zaraz spiewa sto lat sto lat niech zyje nam.
Co rano informuje mnie ze Hubcio wstal i zaraz jest mama wstawaj. Smiesznie to wyglada.:-):-):-)
 
Dzięki dziewczyny. Co dziennie jest coś nowego :tak: Ale nie usłyszałam "kocham" w swoje urodzinki, a już miałam taką nadzieję :-:)zawstydzona/y:

Monia ... duże gratki dla Witusia :tak: ... widzisz kawę już Ci zawsze załatwi :-D słodki jest :-)

Już dziś chciał załatwić :baffled: I wylał ojca kawę na siebie i fotel :crazy: Całe szczęście,. że była letnia a nie gorąca :baffled:

Hubcio się rozśpiewał :-D:-D:-D Świetnie, przynajmniej zarobi na weselach :-D:-D:-D:-D
 
Uwaga! Będę się chwalić!
Przedwczoraj u teściów Emilka bawiła się liczydłem, z pół godziny. No i coś tam sobie mruczała pod nosem. I tym sposobem doliczyła do 10 :szok:
po prostu ślicznie, po kolei, bez pomyłki.
Jak chcieliśmy, żeby powtórzyła, to już nie chciała.:sorry2:
 
reklama
Do góry