reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i nabywanie nowych umiejętności

reklama
Lorien, super! Gratulacje dla Emilki!!
Moja kiedyś bawiła się kredkami i mówiłam jaki ma mi dać kolor, wymieniłam chyba z 8 i podała mi wszystkie bezbłędnie:szok:. Drugi raz już niestety nigdy jej nie wyszło:-D.
 
Gratki dla zdolnych dzieciaczków :-):tak:

My liczymy wspólnie z Matim :tak: a wygląda to tak:
Mati: "eden, dwa, tsy"
ja: "cztery, pięć"
Mati: "śeść"
ja: "siedem, osiem"
Mati: "dziewęć, dziesięć" :-D:rofl2:

Zawsze liczymy wszystkie schody od 1 do 10, po których się wspinamy i tak się chyba nauczył :-D;-)
 
Gratki dla matematyków i plastyków:tak::-D.

Antoś też ładnie rozpoznaje i nazywa kilka kolorów: czerwony, niebieski, żółty, zielony, czarny, biały. A nauczył sie dzięki resorakom, którymi bawi się całe dnie, a że ma ich całe mnóstwo w różnych kolorach tęczy, to i kolorów się przy okazji nauczył.....przyjemne z pozytecznym:-D
 
Gratulacje dla wszystkich małych geniuszków. U nas króluje tylko jedna liczpa "tsy i pół". I nie da mu się przetłumaczyć, że to nie trzy i pół tylko np. pięć. :crazy:
 
Zawsze liczymy wszystkie schody od 1 do 10, po których się wspinamy i tak się chyba nauczył :-D;-)

u nas tak samo tylko schodów mamy osiem;-)
i tez policzy do osmiu ze mna:-)

U nas króluje tylko jedna liczpa "tsy i pół".

przynajmniej z łatwizną mu pójdzie wierszyk "mam trzy latka, trzy i pół":-D:-)

a co wierszyków to u nas sie sprawdzaja ale tylko kilka pierwszych słów, np.

"mamo mam cos ci dam..." reszty juz nie umie
"mialczy kotek mial, a pozniej mial mial mial i nie ma mleko:dry:"(ze pusta miseczka)
i jeszcze"aaaa koki da szaaa baaa obu da"
(aaa kotki dwa, szare, bure oby dwa":sorry2:
 
reklama
Wierszyki są fajne hehe.
Hania bawi się ze mną w klaskanie rękami, taka zabawa, napewno pamiętacie, się przy tym śpiewa takie rymowanki. I ona śpiewa "Pani zo zo zo, pani sia sia sia, pani zo, pani sia, pani zosia.." dalej nie umie hehe, bo za trudne:-D.
 
Do góry