reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieci

Moja ma 2 ulubione piosenki ' my jestesmy krasnoludki ' a druga to kaczuszki. potrafi sluchac caly dzien . jezeli nie slucha to spiewa i caly dzien jest w domu sasa sasa albo fa fa {kwa kwa} juz czasami uszy wiedna :-) A najlepiej jak gdzies idziemy . ona idzie chodnikiem i sie drze siasia siais albo kfafa az sie ludziska ogladaja.:rofl2:
 
reklama
Damianek rzucił wczoraj zabawkę na drugi koniec pokoju i mówi "padło" (spadło), ja mówię i co teraz? a on "pynieś", sam sobie przynieś, Ty rzuciłeś, Damian "no idź" :-D
albo śpiewa wlaz kotek na potek, piesieńka nieduga, nietutka, śpiewaj kotku jecie raz :D
no i coraz lepiej idzie mu dmuchanie baniek:-)
 
Kacper ostatnio recytuje swój ulubiony wierszyk: "Mamo mamo co co co, jadą gochy (goście) no to co " :-D
Poza tym umie pokazać na globusie Afrykę, Europę i Azję :-D
a jak się go pytamy co włączyć, jaką płytę na gramofonie, odpowiada "Dżessss" :tak:
 
Zosia długopis sobie przyciska o biurko, bo paluszkiem siły nie ma, potem odwraca długopis i nim bazgra i znowu odwraca długopis, żeby go zamknąć i wkłada do kieszonki; pokazała nam to jak dostałą długopis od dziadka Wiesia :) dziadek był w szoku:szok:
 
u nas Nina sama się rozbiera (co mnie wkurza), ale też sama się ubiera, bluzkę, spodnie, buty, skarpetki,wszystko bez problemu, bluzę jej musze pomóc ;-) do tego w końcu skłądamy proste zdania, przeważnie "nie ma au au, mama da piś", codziennie się nowe wyrazy pojawiają :-) wczoraj była na ostatnim szczepieniu, ważymy 10,900 i mierzymy 83cm, nasza padiatra bardzo zadowolona, z jej rozwoju i wyglądu :-)
 
Nooo, irisson gratki dla Ninki:-D Wymiarowo widzę idzie łeb w łeb z moją Manią:tak: Na ostatnich szczepieniach, w styczniu miała zbliżony "pomiar", a ja myślałam, że tylko z niej takie chuchro:rofl2:

U nas nadal zdolności mówienia w "dorosłym" języku brak:sorry2: No, poza ciągłym "maaaaaamooooo!"
 
u nas gadanie pełną gebą! składa pięknie zdnia typu ' tatuś ma chorą nożkę, boli" ;-)

za to nie ubiera się i nie rozbiera, nie sika do nocnika i nie chce chodzić do żłobka :no:
 
reklama
Do góry