reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaczków

AgnieszkaKRK31- u nas odkad Asia spi sama w sypialni to spi dluzej tzn do 6.30- 7, potem po sniadaniu ok 9 pada na jakies 30-40min, potem spi jak wroci z tata ze spaceru ok 12.30-1- w parku za duzo rzeczy sie dzieje zeby spac- jakies 30 min, a potem jak jest niania ok 3 tez 30 min. Chodzi spac ok 8-8.30
 
reklama
Agnieszka,u nas Młoda śpi od około 20tej do 7ej,potem po 9tej około godzinki,potem po 12tej też koło godzinki i koło 16tej również max godzinę.
Ale dziś to przeszła samą siebie,bo jak Ją położyłam o 9tej,to jeszcze śpi :szok::szok::szok::szok:.
 
Po prostu zdolniachy te Wasze dzieci :-D:-D:-D:-D super bo to tak cieszy!

Wiem, że rzadko tu zaglądam, tzn zaglądać zaglądam, nie wyrabiam z pisaniem...
Mam jednak pytanie - jak często śpią Wasze maluchy? Jaki macie rytm dnia, bo my chyba powoli zmieniamy tryb dnia i ciekawa jestem jak u Was to wygląda?

u nas dwie drzemki ostatnio: jedna między 9a 10, zależy jak wstanie, półtorej do dwóch godzin i potem koło 15 często na dworze. Usypia tak po 20, koło 21, zależy jak bardzo jest zmęczona
 
U nas z drzemkami bywa różnie. Zosia śpi od 19 do 6.45 :confused2:
a w ciągu dnia:
8.30- różnie od 30 min do godziny
o 12 godzina chyba że załatwiamy coś na mieście to wtedy jej sen jest zaburzony i np wczoraj w ciągu dnia spała tylko 30 min:sorry: ale za to jaki twardy sen miała w nocy...
 
U nas pobudka 5.30 ;] Zasypia potem po ok. 3 godzinach, czyli 8-9 i śpi zazwyczaj godzinę. Potem 3 godziny zabawy i godzina snu. Po południu jest już różnie- czasami zaśnie jeszcze na spacerze, a jeśli nie, to staram się ją przetrzymać, żeby zasnęła po kąpieli (ok. 19). Jeżeli nie spała przed myciem, to pada koło 21.

Młoda próbuje już sama stawać, tzn. bez trzymanki. Wytrzymuje zazwyczaj z pół minuty, ale to i tak sukces :-D Tak śmiesznie ciałem balansuje ;-) A jak już jej się uda równowagę złapać, to, żeby się nie przewrócić, rusza tylko oczami :-D
 
AgnieszkaKRK31- u nas odkad Asia spi sama w sypialni to spi dluzej tzn do 6.30- 7, potem po sniadaniu ok 9 pada na jakies 30-40min, potem spi jak wroci z tata ze spaceru ok 12.30-1- w parku za duzo rzeczy sie dzieje zeby spac- jakies 30 min, a potem jak jest niania ok 3 tez 30 min. Chodzi spac ok 8-8.30

Agnieszka,u nas Młoda śpi od około 20tej do 7ej,potem po 9tej około godzinki,potem po 12tej też koło godzinki i koło 16tej również max godzinę.
Ale dziś to przeszła samą siebie,bo jak Ją położyłam o 9tej,to jeszcze śpi :szok::szok::szok::szok:.

U nas pobudka 5.30 ;] Zasypia potem po ok. 3 godzinach, czyli 8-9 i śpi zazwyczaj godzinę. Potem 3 godziny zabawy i godzina snu. Po południu jest już różnie- czasami zaśnie jeszcze na spacerze, a jeśli nie, to staram się ją przetrzymać, żeby zasnęła po kąpieli (ok. 19). Jeżeli nie spała przed myciem, to pada koło 21.

Młoda próbuje już sama stawać, tzn. bez trzymanki. Wytrzymuje zazwyczaj z pół minuty, ale to i tak sukces :-D Tak śmiesznie ciałem balansuje ;-) A jak już jej się uda równowagę złapać, to, żeby się nie przewrócić, rusza tylko oczami :-D


Zosiula ma identycznie ze snem... wstaje o 7dmej i tak mniej więcej co 3 godzinki ma drzemkę...
 
a czy jest jakies dziecko ktore nie przesypia całej nocy?:)

moja ma 2 drzemki, jedna około 11-12 trwającą nawet do 2 h i drugą około 17 (tez nie zawsze). zasypia około 21 i budzi się w nocy 2 razy, a nawet 3...

z nowosci moja Emilka gwiżdże:)
 
reklama
Do góry