reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaczków

U nas Maja tez nakrywa głowę pieluchą:-) I też wtedy mówimy "nie ma mai" Ona już pod pieluchą zaciesza. ściąga i wtedy "a ku ku":-)

Maja chyba rozumie. Kiedyś się na mnie obraziła jak powiedziałam, ze nie moze kopac w laptopa:-p
 
reklama
oczywiście, że wiedzą dzieciaki o co chodzi... Zocha mnie olewa jak jej mówię nie wolno ale zanim mnie oleje to przerwie, spojrzy na mnie, zrobi zaciesz i wróci do swojej zakazanej czynności :p
 
u nas jest dokladnie to samo, jak cos broi to cisza, dzis zostawilismy ja na chwile sama w salonie a po powrocie wszystkie plyty i gry Pawla w ruch poszly,a jak jej pokazal palcem ze tego nie wolno ruszac to ona piesc zacisnela i tez pogrozila:-D i jak czegos nie chce to kreci glowa :-)
 
u mnie jest to samo co u dziewczyn wyżej wie że nie wolno a odwróci sie spojrzy z szyderczym usmiechem i znów broi czasami wymusza płacz :p ale nie złamie mnie tym hehe
 
A, bo myślałam, że tylko moja Nina taka wredna jest i matkę olewa.. :-D A co do "chwili ciszy"-ostatnio jak Nina przez chwilę cicho była, to, gdy się odwróciłam, siedziała z chusteczką w buzi, a cała reszta wyjęta z pudełka wkoło niej leżała :p
 
Moja jak czegoś nie chce to zaczyna krzyczeć potem jest nieeeeeeeeeee ale w wersji krzyku i rzuca się-typowa histeria, mała chyba nas testuje :-p
Powoli ma się ku raczkowaniu bo ju,z nawet zrobi jeden "kroczek" w takiej pozycji więc pewnie koniec mojej wolności choć teraz tez pełza po mieszkaniu i ciężko ją opanować...
Robi brawo czy kosi kosi -dla mnie to to samo;-)
Siedzi już stabilnie
Uwielbia lustro mogła by być przed nim 24h
Nocki spokojne ząbki idą już ma nawet dziąsło takie zniekształcone od górnej 1:happy2:
 
nie wiem jak wygladaja "statystyki" ale moich znajomych syn ma ponad 9 miesięcy i jeszcze ani nie siedzi ani nie raczkuje.. wydaje mi sie, że jeszcze spokojnie dzieciaki mają czas :) :)
 
reklama
Damian siedzi ale sam usiasc nie potrafi. Od wczoraj probuje przyjmowac poze "do raczkowania";)
Co do "mowienia" to tylko MAMA czasami jak mu zle lub sie przewroci na jakas zabawke i go zaboli.
 
Do góry