reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaczków

reklama
Ojej ale faktycznie dzieciaczki mają już sporo zębów.. u nas nadal 6 i tak jak u Was Petinko, każdy to płacz i niespokojne noce..
Jak będą wychodziły w takim tempie to dłuuuga droga przed nami...

Abwgdzl Adaś jest bardzo muzykalny i bardzo fajny filmik..
 
u nas też 12, ale ja nigdy nie widze, żeby coś sie szykowało, jak już wychodzą to dopiero widze białe kiełki wystające:D jedynie płaczem nocnym Maks daje znać, że coś jest nie tak :-D ja ślepota rózncy w dziąsłach nie widzę;)
 
witajcie :*
Widze że nasze pociechy są bardzo taneczne i muzykalne :) Filmik super abwgdzl !!!!!!!!!!! Jakbym widziala mojego Jaśka !! Szok !! On identycznie tańcuje sobie :):):)

asienka_r- u nas tak samo Barney króluje i jego pioseneczki :) np jak w kuchni usłyszy to biegiem leci do pokoju i albo tanczy i sobie śpiewa pod noskiem albo stoi jak słup i nie mruga !!
Mały ma narazie 9 ząbków ... sadziłam ze dużo ale widze ze wasze skarby mają juz nawet po 12 !! SUPER !!!! :):):):)

A powiedzcie mi proszę jak to jest w nocy ??? śpią juz całą noc dzieciaczki??? czy wstają jeszcze na butle ???
 
Mamusiu moja jeszcze raz się budzi na porcję mleka z kaszką tak ok 1-2 w nocy i śpi (ostatnio dłużej) do 7-8. Choć przyznam się że kilka razy przespała całą i wydaje mi się że powinnam powoli przestać ją karmić w nocy bo już tego nie potrzebuje.... ale nie wiem jak się do tego zabrać...
 
guziczek - rozumiem ze to moze nie bedzie proste, ale próbuj juz , moze zamiast mleka podawaj wode jak zobaczy ze nie ma szans na mleko to zrezygnuje i powinna spac juz :)
Ja miałam go tak uczyc ale obeszło sie :) teraz zasypia o 20 a wstaje o 8-9 wiec jest ok :)
 
Maks już dawno nie je w nocy a i tak się budzi:( choć już raczej nie co godzinę.W wersji optymistycznej o 2,3 i 5,6 najczęściej śpi do 7,8
Guziczku z tym karmieniem nocnym trzeba niestety stanowczo. U nas były 3 noce płaczu i właśnie potem Maks zaczął spać do tej 2 albo nawet 3 wcześniej budził się o 22, 24, 2, 4, i 6:) dostawał tylko troszkę wody i tez ważne że troszkę w takiej malutkiej buteleczce. Bo jak mu dałam całą dużą butelkę wody to wypił całą a potem drugą (pół litra wody w nocy doił:)) ale z tą małą ilością wody wypaliło i teraz pije dosłownie sek o tej 2 i śpi dalej
 
reklama
Do góry