reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaków

reklama
O jeszcze jeden facet we wrześniówkach:D
Młody już zasuwa na czworaka i strasznie chce wstawać. Ale zęby jakoś się nie spieszą, niby dziąsła twarde jak skała ale nic nie wychodzi narazie.
 
MOja sama nie siada, nie pełza, przewróci się jak jej się zachce(jak utknie na brzuchu to woła mamę;)) - taki mały leniuszek po rodzicach ha ha Za to jak ją posadzę na kocyku i siądę obok niej to się spina po mnie i chce stać!!!
 
no i mamy ząbka pierwszego - od wczoraj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!- górna lewa jedyneczka nam wyszła praktycznie bez bólu, i siedzi od przedwczoraj - nie wiem czy juz pisałam . Ale mama ma labe teraz
 
Moja Gabi siedzi już od miesiąca, ale sama nie usiądzie tylko jak ją posadzę to siedzi baaardzo długo, bawi się i gada. Ładnie powtarza da da da, cmokanie językiem. Ponadto raczkowanie jej nie interesuje, ale stanie jak najbardziej - stoi jak struna jak się czegoś trzyma :-)
 
reklama
gratulacje wszystkich ząbeczków!!!
mój nie raczkuje, ale siedzi posadzony baaaardzo długo, sam siada ale rzadko, pozycja do raczkowania przyjęta, ale co dalej nie wie:):)
dadada i tatata na okrągło....
 
Do góry