reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i umiejętności naszych maluszków

reklama
moja tez wszystko lewa lapala najpierw, teraz roznie, choc preferuje lewa. czesto jednak trzyma obiema i obowiazkowo do buzi
 
milka kij wie;) za wczesnie jeszcze..pamietam ze Milena (ja jestem lewus) tez wszystko do lewej...dosc dlugi czas chyba do roku,wiec myslalam ze bedzie jak mamusia;) a tu zonk jest praworeczna;)
 
Oliwier obie rączki używa, nie zauważyłam by chwytał zabawki tylko jedną.
ale buzia mu się nie zamyka.. non stop gada... a ostatnio zaczął piszczeć.. pisknie i zaraz się śmieje...:-D:-D

tak czytałam że u was maluszki przekręcają się z plecków na brzuszek?
Oliwier jeszcze do tego nie doszedł.
 
U nas chyba obie rączki w użyciu,chociaż chyba częściej prawa. Z plecków na brzuszek się przewraca i zaraz jęczy bo nie lubi na brzuchu tylko nie wiem po co się w takim razie przekręca :-)

A chciałam się pochwalić że mój mały powiedział kilka dni temu pierwsze słowo "diupa" :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry