reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój kwietniowych maluszków-Relacje z wizyt u lekarza.

Felidae

Mama_Misia
Dołączył(a)
30 Lipiec 2007
Postów
3 135
Miasto
Wrocław
hej :-)
możemy pisać tu ile nasze szkraby przybrały, co juz umieją, chwalić sie ząbkami :-)

waga urodzeniowa 3346 g

ze szpitala wyszliśmy przy 3000g dzis ważyłam go sposobem kombinowanym, mało dokładnym, bo weszłam z nim na normalną wagę a potem, sama i wyszło 4,5 kg:eek: za dwa dni kończymy miesiąc. we wtorek podejde do położnej w przychodni zważyć go normalnie...
 
reklama
To u nas Franek ma 3.430g. Waga urodzeniowa 3.150 ^^.
Tylko maly spadl bardzo po operacji.. a zjada co 3h 60-70ml mm. Jak nic czeka nas wizyta u gastrologa i dostaniemy jakies proszki kaloryczne zeby malego podtuczyc do kolejnej operacji.
Za to sie Franek usmiecha ;) I smoczka sobie z buzi sam wyjmuje i wklada :confused:
 
U nas waga aktualna 3,5 kg. Jak Oliwka sie urodzila to wazyla 2900, a przy wyjaciu ze szpitala 2500. Byle do przodu :)
 
Smile_ Olek też się uśmiecha najczęściej po jedzeniu, leży taki objedzony bączek i puszcza taki krzywy uśmiech zadowolenia z życia :-), ale mnie się wydaje, że to jeszcze tzw uśmiechy mimowolne...ale i tak sa słodkie jak nie wiem :-)

aha wyrósł mi ze wszystkich pajacyków :-( musimy na gwałt jechać do tesco i dokupić takich większych ciut. czyli 56 pewnie już przekroczył urodził sie 53 cm dł.

aha i nasz klusek pochłania 90-110 ml...po piersi jak w niej więcej zjada z 60...
 
Ostatnia edycja:
Witam mój Kubek wyszedł ze szpitala z waga 3350 na wizycie patronażowej w poniedziałek podskoczył na 3800. Karmie tylko mieszanką co 3h zjada średnio około 100ml ;) silny jest skubaniec mały , nawet położna mówiła , że ma umięśnione plecki, i podnosi już lekko główkę i chwilkę ja tak utrzyma patrząc ,ale zaraz mu spada- chyba dlatego , że od początku już w szpitalu zalecano nam małego kłaść na brzuszku:-D:-D Niby dziecko zaczyna uśmiechać się od 2 miesiąca, ale czasem mam wrażenie, że się do mnie uśmiecha mój Promyczek:-D
 
Ostatnia edycja:
u nas dzisiaj była położna i tak waga urodzeniuowa 4080 a dziś po 16 dniach 4670, rosnie mój klocuszek, a co do usmiechu to mi się wydaje że tak po 4 tyg można czakać na swiadome usmieszki, a mój Olek jak się wyśpi to wtedy takie słodkie minki robi
 
reklama
Tak jeszcze to mimowolne usmieszki.A Lence zdarza się zaśmiać w głos przez sen,straasznie to urocze
A mnie się wydaje że tak ok 6 tyg sa świadome ale może się mylę
 
Do góry