reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój kwietniowych maluszków-Relacje z wizyt u lekarza.

reklama
Nef u nas taka sama waga urodzeniowa, ale widzę że więcej Bartuś przybrał przez 3 tyg. Aż jestem ciekawa ile teraz Dominika waży
 
Tasia też zauważyłam:tak:
ale chyba też mu trochę "pomogłam", bo on często poprzestałby na jednym cycu, a dla mnie to trochę dyskomfort i męczę go żeby chociaż trochę pociągnął też z drugiego. Jak już zacznie ciągnąć drugiego, to i dłużej pośpi;-)
 
No jak dłużej pośpi to na jedno wychodzi;-) U Dominiki bardzo spadła waga i przy wyjściu ze szpitala było 3520. Ale miałam problem z przystawianiem na początku.
 
Tasia spokojnie, to Twoje pierwsze dziecko - do wszystkiego dojdziesz z czasem...

a co ja mam powiedzieć? Nibi doświadczona matka- karmicielka, bo Gosię przez rok karmiłam, a z nawałem sobie nie potrafiłam sama poradzić. I na drugi dzień po wypisie ze szpitala, zgłosiłam się z powrotem do poradni laktacyjnej, żeby mnie uczyli, co robić:-D
 
my ważyliśmy się wczoraj i mamy 4250 :-)

mała zaczyna się podnosić - pierwsze bardzo chwiejne próby... czy wasze dzieci też uwielbiają zajadać rączki?
 
reklama
Do góry