reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój kwietniowych maluszków-Relacje z wizyt u lekarza.

Nef dzięki za info. Wyślij smile_ od nas tulaski :-)

Za tomy się ogarnąć nie możemy. młody obudził sie o 7:30 jak by jeszcze nei wyspany ( ostatnie dni ciągle tak ma) Nie wita mnie radosny uśmiech tylko kręcenie sie w łóżeczku z boku na bok jak by jeszcze chciał spać a juz nie mógł o_O. Tak więc wstał trochę sie pobawił i zaczął jojkać o i na wszystko, jeść nie, pić nie, spać nie. zdążyłam podać czopek bo myślałam, że znowu ucho lub ząbki dokuczają ( bo pchają sie okropniaście na całej linii nawet 3 czuć pod dziąsłem, jak by zaraz miały wyjść. ) ale też jojkał. w końcu wycisnął z siebie kupsztela i zasnął prawie podczas przewijania o_O normalnie jak by całe te 2 godziny biedny walczył o sen. Odsypia chorobę czy co ? wróci moja mama to pójdę do przychodni niech go pooglądają...
 
reklama
Muszę się pochwalić, bo myślałam, że Szymek nigdy tego stanu nie osiągnie - dostał nóżką do buzi, ale miał radochę. Nieważne, że sięga tylko leżąc bez pieluszki na przewijaku i tylko jedną nogą i tylko dużym palcem, ale mamuśka jest dumna:-D
 
Przepraszam, że tak wchodzę w wątek, ale proszę bardzo o pomoc.Jestem studentką 3 roku dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Prowadzę badania dotyczące spożycia i suplementacji wit D u kobiet w okresie laktacji i ich dzieci. Wyniki przeprowadzonego badania przedstawię w swojej pracy licencjackiej. Byłabym bardzo wdzięczna, jeśli poświęciłaby mi Pani chwilę czasu na wypełnienie anonimowej ankiety i opisała swój jadłospis z dnia poprzedniego.Dziekuję bardzo!https://docs.google.com/forms/d/1K1pYEBoxzgdriRGBFrWJ5nRbBXFlO-IsAVxVhhqXX_E/viewform
 
gratulacje dla Szymka :-)
a ja dziś na chwilkę włożyłam Leosia do łóżeczka, żeby spokojnie pranie rozwiesić
i nagle słyszę jego "EEE" (w wolnym tłumaczeniu:patrz na mnie, wołam cię), odwracam się a on stoi! chwiejący się jakby się opił jakiegoś procentu, ale STOI :-)
 
Cześć :-)
gratulacje dla wszystkich siedzących, raczkujących i stojących naszych kochanych bobasków :-) i ja śpieszę Wam donieść, że moja Alicja zaczęła raczkować :-D no to teraz czekam aż sama usiądzie, bo jeszcze tego nie robi ale wszystko w swoim czasie :tak:
 
reklama
Super wieści dziewczyny

a nas gnębią choróbksa jak do 6 m-ca było ok to teraz masakra :-( w sobote skończył antybiotyk, teraz ma straszny kaszel i ucho znowu się zaczerwieniło...może to na zęby ??? ( wreszcie) eh...
 
Do góry