reklama

Rozwoj maluchow..Zabawy i zabawki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez Ania76, 2 Sierpień 2006.

1. Ania76

Ania76 Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Dziewczyny..tak sobie pomyslalam ze sie przyda taki watek...
    Mozemy pisac jak sie spisuja nasze szkraby, co juz potrafia..Jakimi zabawkami lubia sie bawic
    I jakie zabawy lubia:)))

a tutaj link z zabawami:
    http://niemowle.onet.pl/zabawy.html

jak macie jakies ciekawe linki to wklejajcie:)))

2. beata8422

beata8422 Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

świetny pomysł ja narazie uśmiecham się do Oliwki odpowiada uśmiechem włączam jej karuzelę to się śmieje i obserwuje zwierzątka kręcące sie no i odpowiada na moje e
    a czy można robić zabawy z lusterkiem bo we wszystkich gazetach to zalecają jednak ja słyszałam że dziecko nie powinno przeglądać się do 1 roku bo będzie miało ciężką mowę

3. reklama
  4. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

niunia jak narazie nie ma za duzo zabawek...ma tylko karuzele fisher price, ale z jej kolorow to ja nie jestem zadowolona...jakies takie malo jaskrawe..a przeciez dzieci w tym wieku potrzebuja ostrych i jaskrawych kolorow...dlatego pewnie cala uwage skupia na grzechotce z chicco ktora jej przywiesilam w kolysce bo jest bardzo kolorowa i jaskrawa...chcialabym kupic jej cos takiego...http://cgi.ebay.de/Fisher-Price-06-...ihZ019QQcategoryZ2990QQtcZphotoQQcmdZViewItem
    no i mate edukacyjna..Widzialam ze Mateuszek ma sliczna ;D co to za firma??

5. Ania76

Ja caly czas nawijam do Mateuszka, usmiecham sie do niego..Tez sie usmiecha do mnie ;D ;D
    Bardzo lubi jak sie go caluje po brzuszku:)))
    Patrycja - mata jest z Canpolu - Cute Bear - Mateuszek dostal od cioci, nawet nie wybieralam - jest super....Oglada sobie wszystko i dotyka ale na razie to chyba tak niechcaco...
    Tez mamy karuzele Fisher Price z Misiami Pszcolkami - Mateuszek wodzi oczkami za miskami...
    A i gada sobie do myszek na ochraniaczu:))))Wyglada to niesamowicie.....
    A i bardzo lubi wisiec na barku i ogladac wszytko w kolo....
    I uwielbia patrzec w okno..mamy takie szyby dzielone i chyba to przyciaga jego uwage..Patrzy jeszcze bardzo na glosnik i lampe:)))
    I na kolanach lubi lezec i u mamusi i tatusia :laugh: :laugh:

Prababcia kupila mu ksiazeczke Bellona...taka ze sloneczkiem, motylkiem itp - tez lubi jak mu sie ja pokazuje
    Grzechotki ma 3 ale na razie nie interesuje sie nimi...

6. głuszek

głuszek www.ratujmaluchy.pl

A więc Marysia:
    - lezy na macie i gada do grzechotek - wytrzymuje tak ze 20 minut
    - karuzelka Tiny Love - Symfonia - rewelacja naprawde polecam - lezy i ogląda jak sie kręci i gada do zwierzątek- 15 minut mam spokoju w porywach do 30 - raz wytrzymała 45 minut szok
    - lezy na leżaczku i ogąda świat i grzechotki zawieszne na pałaku a ja ja bujam i godzine tak potrafi przeleżec - a potem czesto usypia (leżaczek ma wibracje uspokajaące)
    - grzechotki ją jeszcze nie interesują chociaz dziś złapała jedną i sobie ruszła
    - gadam sobie z nią a ona gada do mnie - a gu albo ghe i się uśmiecha
    - bark to podstawa - my to nazywamy pozycja na strażaka
    - ma taką ukochną zabawkę Tiny LOve - była dołaczona gratis do karuzeli - moze się w nią wpatrywac godiznami (a brzydkie to to a fuj)
    - lubi moją jukę w dużym pokoju (fikusa i bluszcz też lubi - generalnie się gapi na kwiatki)

A nienawidzi:
    się przebirać
    smoczków
    a co za tym idzie butelek
    lekarstw

7. ell

ell Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

hihi Aniu moja mała gada do kaczuszek z ochroniaczy:))) albo do biedronki z maty:)))

Maty ogólnie mamy dwie, na każdej mała przebywa do 20 minut- ogolnie 40 minut dziennie z głowy:)), jak zaczyna się niepokoić to w ruch idzie karuzela, a potem grzechotki- mamy już ich cała furrę- ale poki co mała sobie upodobała dwie i bez nich z domu nawet nie ruszam w drogę:)) za to gryzaki malej w ogole nie ciekawią....

Natomiast najwiekszy hicior to telewizor- potrafi sie wpatrywać w niego godzinami- a jaki lament jak wyłacze- mama feeeeeeeee wtedy jest ;D, lubi tez spacerki po domu i za kazdym razem na wszystko patrzy jakby widziała to pierwszy raz:)

Uwielbia tez wieczorne masaze i oliwkowanie, jest wtedy bardzo spokojna i uśmiechnieta- aaa i  lubi dużo piany w wannie- ale wtedy pluska:)))

8. głuszek

głuszek www.ratujmaluchy.pl

a Ell jak wytwarzasz pianę??? ;D ;D ;D MUsze sprobowac z pianą.
    Moja zlewa telewizor - tylko jak reklamy ida t osie patzry - ale generalnie staram sie robić tak zeby go nie widziala bo słyszłąma że to niezbyt zdorwe

9. ell

ell Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

głuszek u nas płynu do kapieli idzie tony, kupuje co pare dni jeden:))bo mała tak uwielbia ta piane, a co wytwarzania to po prostu wlewam płyn i pod prysznic wanna i piana gotowa, a co do telewizora to moj bracik to było mega dziecko telewizora ;), wpatrywał sie w niego całymi dniami, a ze chrzestny mojej małej, to mała koniecznie coś musi po nim mieć :D, a co do szkodliwosci to nic mu nie ma, powiem, ze nie ma żadnej wady wzroku w przeciwienstwie do mnie, dla ktorej telewizor to była ostatnia rzecz jaka lubiałam... a wiec jak dla mnie to nie ma zasady.

10. reklama
  11. beata8422

beata8422 Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

głuszek ja wlewam do wanienki masujący żel do mycia ciała na dobranoc johnsona taki fioletowy bedtime, świetnie pachnie i daje super piankę

12. Ania76

Poleć forum