reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj maluchow..Zabawy i zabawki

Pozwoliłam sobie dopisać dzieciaczki które już chodzą i mamy dawały o tym znać ;-):-)

Maluszki chodzące:
Zosia
Julien
Marysia
Kubuś
Wojtek
Sandra

Maluszki stojące samodzielnie:
Matiś Heatherkowy
Mikuś

Maluszki stojące z podparciem:

Wojciaszek
 
reklama
Ale już dużo dzieciaczków chodzi:szok:Brawo!!!

A ja umieściłabym Mikusia pomiędzy stojacymi samodzielnie a z podparciem, bo nasze stanie trwa krótko;-)Poza tym Miki zdecydowanie preferuje raczkowanie niż chodzenie za rączki - przecież można szybciej dojść do celu;-):laugh2:
 
Dopisuję naszą mała, bo ona juz nie chodzi tylko biega:-D:-D:-D

Maluszki chodzące:
Zosia
Julien
Marysia
Kubuś
Wojtek
Sandra
Otylka

Maluszki stojące samodzielnie:
Matiś Heatherkowy
Mikuś

Maluszki stojące z podparciem:
Wojciaszek
 
Mała poprawka listy - Olka chodzi od majowego weekendu!!

Maluszki chodzące:
Zosia
Julien
Marysia
Kubuś
Wojtek
Sandra
Otylka
Ola

Maluszki stojące samodzielnie:
Matiś Heatherkowy
Mikuś

Maluszki stojące z podparciem:
Wojciaszek
 
Maluszki chodzące:
Zosia
Julien
Marysia
Kubuś
Wojtek
Sandra
Otylka
Ola

Maluszki stojące samodzielnie:
Matiś Heatherkowy
Mikuś
Karol

Maluszki stojące z podparciem:
Wojciaszek

A tak swoją drogą to ja bym mojemu stworzyła oddzielną kategorię ;):
Maluszki biegające z cudzym palcem w ręku
Karol
hihi
 
A Mati chodzi od tak dawna ze nikt o nas już nie pamięta:-( Mati zaczął chodzić już w marcu a teraz to jest mała pędząca torpeda:-)
Maluszki chodzące:
Zosia
Julien
Marysia
Kubuś
Wojtek
Sandra
Otylka
Ola
Mateuszek -Aniab190

Maluszki stojące samodzielnie:
Matiś Heatherkowy
Mikuś
Karol

Maluszki stojące z podparciem:
Wojciaszek
 
Ja się zastanawiam, do której grupy zakwalifikować Marcinka... Potrafi przejść samodzielnie nawet 20 kroczków i więcej, ale tylko wtedy, kiedy stoję przy nim i wyciągam ręce w jego kierunku, tak że czuje się bezpieczny - mama w razie czego złapie:-D Ale chyba pozwolicie, że wpiszę go do chodzących? :-)

Maluszki chodzące:
Zosia
Julien
Marysia
Kubuś
Wojtek
Sandra
Otylka
Ola
Mateuszek -Aniab190
Marcinek

Maluszki stojące samodzielnie:
Matiś Heatherkowy
Mikuś
Karol

Maluszki stojące z podparciem:
Wojciaszek
 
reklama
A co do zabawek - jako że w temacie - to musze Wam napisać, że jadę dzisiaj kupićOli wózek dla lalki. ostatnio jak doprwała w parku wózek koleżanki, to pusty woziła 40 minut alejkami. Jak ja zabrałam do domu oddając wózek, to łzy jej jak grochy leciały i aż piszczała z żalu. Serce mi krwawiło. Tacie raz też odstawiła taka scenę, więc bez wózka sie nie obejdzie...
 
Do góry