reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj maluchow..Zabawy i zabawki

reklama
głuszek pisze:
Fusik spróbuj ją połozyć na twardym - moze poskutkuje - na majówkach takj zrobiła jedna dziewczyna i poskutkowało
Popieram. U moich teściów są same miękkie łóżka, i jak tam Martę kładłam na brzuszku, to się od razu wściekała. My mamy twarde, i materacyk w łóżeczku też, to grzecznie leży dość długo, dopiero jak się zmęczy to protestuje.
 
A kąpiecie dzieci w wanienkach czy już w wannie normalnej???? Jak wyglądają wasze kąpiele????
 
Ja kąpie małą włazience, w wanience założonej na dużą wannę. Troszkę niewygodnie bo trzeba się schylać ale już się przyzwyczaiłam.
Myśle, że w dużej wannie będę kąpać jak malutka zacznie siedzieć bo wcześniej chyba nie ma sensu.
 
My też jeszcze w małej wanience. Do dużej przeniesiemy jak Ola zacznie siadaćWcześniej chyba nie ma sensu.Ale chcemy w miarę szybko przyzwyczaić małą do wanny bo tam jest większe pole do zabawy.
 
A dziś jedziemy kupić Oleńce matę. Mamy już upatrzoną ale nie wiem czy gdzieś u nas ją dostaniemy a chciałabym ją najpierw zobaczyć na żywo.
A czy wasze dzieciaczki już sięgają same do zabawek czy jeszcze ich to nie pociąga?
 
ja też uważam że na wannę za wcześnie,kąpiemy ją w małej wanience,mąż ją trzyma i polewa wodą żeby się nie wychłodziła a ja myję i też mamy zabawę bo ona bardzo to lubi

Pysiamoja Oliwka nie sięga zresztą to jeszcze za wcześnie dzieci biorą do ręki dopiero ok.3 mies
ale bacznie obserwuje zwierzątka na karuzeli cieszy się do nich i krzyczy jak się zatrzymają
 
Pysia, tak jak pisze Beata - na sięganie do zabawek jeszcze jest za wcześnie. Ale przyglądanie sie im - jak najbardziej tak ;-)
 
reklama
ja tez kapie w wanience malej..stawiam sobie ja na pralce bo stoi zaraz kolo duzej wanny wiec i moge wody po brzegi nalac..a i plecy nie bola bo wysoko ;D
niunia uwielbia wode...a jak myje jej buzke i czuje mokre kropelki to sie oblizuje :D :laugh: >:
A zabawek tez jeszcze nie chwyta...ostatnio zamias grzechotek i karuzeli na pierwszym planie w lozeczku interesuje ja smoczek na lancuszku ktory zawiesilam zeby sie nie zaiwruszyl na baldachimie...gada sobie z nim jak stara...ale co mu tam opowiada...??? nie mam pojecia ;D
 
Do góry