reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj maluchow..Zabawy i zabawki

Ola piąstki do buzi już ostro pcha i tak na 10 prób 8 to ma udanych. A czasami to nawet sam kciuk wyląduje chociaż to jeszcze żadko się zdarza.
 
reklama
Sumko - mój Mieszko ma to samo! czasem zdarza sie ze ma problemy z jej połknięciem - po prostu nie jest przyzwyczajony ze trzeba cos tak czesto lykac nie mając cyca w ustach ;)
 
Asiu jeśli chodzi ci o pieska Zebulu to jest to przebuj przewijania.
Zebulu wisi w łazience przy przewijaku i Kuba może się w niego wpatrywać godzinami i śmiać się do niego. Uwielbia jego grzechotanie i szeleszczenie nóżek choć myślę że na pełną eksploatację psiaka przyjdzie mi jeszcze z miesiąc poczekać. Ale zabawka jest taniutka i bardzo fajna.
W wątku zdjęciowym Kubas obejmuje Zebulu więc możesz go zobaczyć w realu.
A i znalazłam takie książeczki :
http://www.allegro.pl/item118410696__ksiazeczka_fisher_price_z_wesolutka_panda_.html
całkiem fajnie wygladają na zdjęciach ale ja zamówiłam tą dwustronną tiny love
 
sumko, Miki ma dwustronną książeczkę Tiny Love i bardzo mu się podoba - wpatruje sie w nią prawie od pierwszych dni u nas w domu
 
Wiem Głuszku że różnie bywa. Mnie wyrwała dentystka ostatniego mleczaka jak miałam 30 lat ;D ;D ;D ;D tak mu się u mnie w paszczy podobało ;D
 
reklama
Do góry