reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj maluchow..Zabawy i zabawki

Baśka ja też mam te płyty i strasznie Matkowi się podobają zwłaszcza o zwierzątkach:tak:A teraz czekam bo w listopadzie mają być znowu z drugą częścią tych płyt:-) Matek to ogólnie jest rozbójnik. Nawet nikogo się nie słucha. Dziś rano odkurzałam auto i nagle patrzę a jego nie ma koło samochodu, luknęłam po podwórku niewidać go a zostawiłam otwartą bramę idę tam a Matek spaceruje przed domem sam ale nigdzie dalej się nie ruszył tylko spowrotem do bramy i na podwórko:eek:Muszę mieć stale go na oku chociaż nieraz naprawdę go się nieupilnuje. Byliśmy też dzisiaj u lekarza no i jak to Matek zobaczył pełno dzieciaczków i to dziewczynek to chodził do każdej i się tulił i buziaki rozdawał. Potem przerzucił się na te starsze dziewczyny:-DA potem to już jazda była: chodził i sprawdzał babom butry, siadał im na nogi, właził na ręce i na parapet żeby przez okno popatrzeć. Już dzisiaj to stwierdziłam że ja się z nim z domu nie powinnam ruszać:-D
 
reklama
O matko, ale się uśmiałam! Dzieciaki są czadowe!!!
Co do bajek, to u nas króluje Noddy i Bob Budowniczy:tak:I zbójnik z Mikusia też piersza klasa. Jak się rozbryka, to normalnie uspokoić go nie można - wyłazi z siebie:-DMuzyka cały czas go kręci a najbardziej rock - po tatusiu ;-)
 
Matek też uwielbia Noddiego i chyba mu pod choinke kupie Noddiego i jego samochodzik bo widziałam wczoraj w katalogu że jest coś takiego:-)A najbardziej to lubi piosenkę z tej bajki i zawsze przy niej wywija:tak:No a u mnie od rana zdążył przejść tajfun o nazwie Mateusz:szok:Nie wiem kto to będzie sprzątał bo na pewno nie ja;-)Dziś Matek wyrwał z zawiasów drzwiczki do szafki z płytami DVD, powłączał wszystkie telewizory i poprzestawiał w nich wszystko no a że zabawki wszędzie porozrzucane to juz standard. O matko skąd on bierze te pomysły i skąd tyle energii:baffled:
 
No wiem Kasiu że do tanich to nie należy ale się chyba szarpnę;-):-DZresztą oglądam katalog zabawek z Selgrosa i szczerze mówiąc nie ma tam tanich zabawek tylko wszystko tak około 100 i wyżej.No ale świetne są te zabawki:tak:
 
nasze maluszki są czadowe !!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

a jeszcze a propos bajek - kupiłam specjalne wydanie Rodzice z 4 płytami "Mądry maluch" i jest rewelacja - najpierw Karol się buntował że to nie o piesku Puppy bajka a teraz wzroku oderwać nie może - są specjalnie dla maluchów, nawet juz od 6 mc-a pokazywane są różne zabawy, muzyka itp - pobudzające np myślenie logiczne, twórcze i in

będę musiała poszukać tej gazety, bo właśnie dziś przyszły mi z allegro płyty z pieskiem puppy i Iza oglądała go z otwartą buzią :-D
 
BASIU-no niezly z Karola aparat,szkoda ze nie nagralas tego zapewne bardziej by to oddalo powage sytuacji.U Maxia przy kazdym posilku obowiazkowo Tubisie ,albo Stefek Burczymucha,jak nie ma bajki to nie ma jedzenia,nie potrafi usiedziec w miejscu,a jak baja leci to tylko pyszczydelko otwiera i zajada ile by nie bylo to wciagnie wszystko.Tak to juz u nas z tym jedzeniem jest.
 
A co do samochodziku Noodiego to posiadamy (czyt.w czasie przeszlym),ale Max nadgryzl antene i juz nie jezdzi,czaka w kolejce jako jedna z wielu zabawek do naprawy.Psuj jeden:no:
 
reklama
Do góry