reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj maluchow..Zabawy i zabawki

Ja szczerze moge polecic nodiego samochodzik,zabawka swietna ,tylko na dywanie to nie pojezdzi,ale po panelach to zasuwa niezle bardzo skretny,i klakson jak w oryginale.Zabawka extra dla naszych pociech,ale dla tatusiow jeszcze wieksza,ha,ha,ha:-D:-D
 
reklama
Sylwia -co fajnego w Noodim?po prostu zabawka dla dziecka kolorowa ,wyrabia zdolnosci manualne,i nic tu nie ma do rzeczy czy to zagraniczna czy polska.
 
hmmm wiem kwestia gustu, ale ten wyrabia sie od najmłodszych lat:cool2:
Wojtka ostatnio interesuje najbardziej czytanie bajek:tak:

To dobrze, że mój synek nie słucha Dody;-):-D:-D:-DA poza tym gusta się zmieniają:cool2:
Mikołaj też uwielbia książeczki, a Noddy dlatego go interesuje - tak mi sie wydaje, bo jeździ samochodem:-DNo a w Bobie Budowniczym są gadające traktory, koparki, itd.... to dopiero czaaad:-D
 
My mamy trzy plyty z bajkami, ktore podobaly nam sie w dziecinstwie (wszystkie po francusku ze wzgledu na to, ze meza jednak caly dzien w domu nie ma) i Julek oglada czasem odcinek lub dwa. Na ogol co dwa trzy dni dostaje mu sie kawalek:-) A telewizyjnych nie ogladamy bo jakos nie mamy w zwyczaju a poza tym za dwa dni znow nie bedziemy mieli telewizora (mamy go tylko w mieszkaniu sluzbowym).
A ksiazki tez Julek lubi i mam nadzieje, ze tak zostanie i z czasem plubi czytanie.

Asia fajne i jak dla nas to akurat w dobrym jezyku te teledyski:-)
 
reklama
Jeśli chodzi o dziecięce piosenki tzn takie które dzieciaki lubią podobne do tych co wstawiła mama Marcinka to na VHR1 codziennie od 8 do 9 rano leca piosenki różńe ale moje dziecię stoi i poddryguje :-)
Rock Your Baby
 
Do góry