reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój marcowych smyków czyli "moje Maleństwo już potrafi"

reklama
U nas też jest wyrzucanie pieluchy do kosza i przynoszenie ksiazeczek:)
a do tegoz tych nowości to:
- na hasło jak tata śpi to nasleduje chrapanie taty:)
-pokazuje nie wiem
-pokazuje nie ma
-gestykuluje ręką jak coś "tłumaczy"
- pokazuje na samochody i mówi brum brum i jak jedzie tir lub autobus mówi brum brum i dodtakowo wyciaga raczke go góry tzn ze taki duzy samochód:)
- często ja wzdyczam jak cos przeskrobie i papuguje po mnie:)
- na słowo kocham cie sie sili i tak nie wiem jak opisac ale tzn że tak mocno kocha mnie!!
- na hasło jaka silna jestes podchodziłapie za ręke i ścicka , aż jej naczyniak wychodzi:D
- pokazuje policzek stope pepek
-nasladuje kotka , pieska, kurke, wrone , swinke, krowe, sowe i ostatnio próbuje powtorzyc kaczuszke
- ale malo mówi tylko tata, bach jak cos spadnie i mniam na jedzenie!!
uff to chyba wszystko
 
Ostatnia edycja:
hehe Dronka najlepsze to sciskanie reki :-D

u nas pokazuje ptaszki, dzidzie, samochody, pieska , drzewko :-)

jak chce wyjsc na dwor, to bierze moje buty i mi przynosi.

jak chce jesc to staje przy stole i tupie nogami. :-)

ojj wiele jest takich rzeczy :-)


jak mowie "gdzie jest piesek?" to leci i wola KA. Pies sie wabi Czika.

a.. no i bije brawo :-D
 
Ostatnia edycja:
u nas robi czesc ,przybija pione, pokazuje konia, koze, psa, robi potwora ŁAAAAA jak powiem zrob tulimy to tuli daje buziaki ale oczywiscie nie mamie ;(
chodzi ladnie na smyczy zp ieskiem, wlazi po zdjezdzalni, wie ze trzeba sie chwycic poreczy jak sie idzie po schodach... no i nasladuje inne dzieciaki w piasku...
 
Kacperek umie:
- sprzątać po sobie zabawki
- raczkować
- dawać buziaka
- tulić się
- na słowo aaa udaje, że śpi
- na słowa "jaki jesteś duży" podnosi ręce do góry
- chodzi przy meblach
- bawi się przy meblach trzymając się jedną rączką lub bez trzymanki
 
Do góry