reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój marcowych smyków czyli "moje Maleństwo już potrafi"

pięknie :-)

Ol też pokazuje, ile ma latek :-D
na hasło "zdejmij skarpetki" ściąga je ciągnąc niemiłosiernie, a potem przykłada sobie do nosa i robi minę, że fuj ;-)

z nowości: mówi swoje imię OO-AA :-)
 
reklama
Jakie zdolne dzieciaczki macie!! Moja stoi sama tylko nie chodzi jeszcze krok dwa przy meblach nie wiecej... Ale ostatnio wziela zabawke i sie puscila stala i trzymala sie zabawki hehe dluzsza chwle...
 
Nikius potrafi przyjsc do mnie zlapac mnie za reke i zaprowadzi mnie tam gdzie chce, myje sam ladnie zabki ładnie mu to wychodzi, na swieczkę woła Hy hy, jak mówie nie wolno i pokzuje palcem to on tez pokazuje palcem, jak gdzies idzie sam robi pa pa, coraz lepiej mu idzie picie samemu z doidy, potrafi sam wstać z kucania i pójść
 
Marciaa Nikodem jest super zdolniach a najmłodszy co trzeba podkreślić:tak:
Agulka jeszcze dzień czy dwa i ruszy...
ionka fajne to fuj;-)
 
moj jeszcze troche sie boi tego, ze chodzi i szuka mojej reki jak go puszczam, najlepiej mu wychodzi jak sie zapomni i wtedy idzie gdzie chce i nawet w zakrety wchodzi :D najlepiej na razie mu sie chodzi na lozku i w lozeczku, bo chyba czuje sie bezpieczniej.
Poza tym:
- jak mowie daj buzi to jesli zdecyduje sie dac to potem robi pfuuu i sie chichra:)
- no i jak cos mu sie nie podoba to tupie ze zlosci nogami
- jak widzi wozek to drze sie DADA i jak go ubieram i pytam sie gdzie idzie to tez sie drze DADA :)
- jak mu mowie, ze idziemy dada, to idzie po swoje buty;)

Ale Nikos to juz naprawde wymiata :) Ionka super z tymi skarpetami :)
 
a moja młoda od dziś chodzi za Fioną i woła pes pes - co ma oznaczać pies pies - super jej to wychodzi :)
 
No widzicie a Nikus nie nasladuje ani psa ani kłeta <czyt. kota;)> tylko dalej baba, dada, dididi, hy hy, buzi tez małpa mi nie daje za to sobie spiewa po chinsku pod nosem hehe

mysz zobaczysz za tydzien jak Ci Franek bedzie Fruwal bo całej chacie :)
 
a jeszcze się pochwalę, że Ol jak chce kupę, to pokazuje na drzwi, za którymi jest nocnik, albo idzie do nocnika i woła ABA ;-) (nocnik mamy żabę z FP)
 
Gratki dla dzieciaczków:)

Bartus ostatnio pokazuje "papa",daje "czesc",jak mówie ze chce buziaka do daje i pokazuje ze jest "taki duzy",niektóre rzeczy mu sie przypominają acha i długo utrzymuje sie na nózkach ale musi sie trzymac czegos.
 
reklama
hej, a coz to za zapomniany watek?

nie wierze, ze nasze dzieciaczki niczego nowego sie nie nauczyly?


nie wiem czy pisalam, ale moje dziecko od miesiaca, moze poltora wynosi pampersa do kosza.

pokazuje raczkami nie ma
pokazuje brzuszek i nozki
wsiada i zsiada z samochodzika
kiedys jak widzial jedzenie albo picie to wypluwal smoka na podloge, teraz wyjmuje go rączką i trzyma do zakonczenia posilku.
 
Do góry