reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój mowy u dwulatków - kiedy zaczać się martwić?

moje dziecko gada non stop, przez sen tez mu sie zdarza..

ale kto wie, moze mu ktos przemyca syropek, jak mnie nie ma? bo naturalnie to chyba tak by sie nie rozwijal :confused:
 
reklama
martyna, cos czulam, ze jest nie tak.. tylko niedouczona jestem okropnie i nie wpadlam na ten syropek :zawstydzona/y: ale na szczescie na rodzine zawsze mozna liczyc :-D wdzieczna im jestem, bo inaczej moj syn do dzis 'mama' by nie mowil, a tak opanowal kilka slow wiecej!

noelia, ja tu nic smiesznego nie widze w tej dyskusji! wstydzilabys sie!
 
No wlasnie noelia! My tu o powaznych sprawach rozprawiamy..
A dziewczyny sadzicie, ze jak bede wcierac w brzuch to drugie malenstwo bedzie mówic od razu po urodzeniu? Bo z Julka to juz stracone, ale moze choc drugie bedzie rozmowne..
 
Naur, ja bym wcierala. i w plecy tez. bo nie wiadomo, z ktorej strony bedzie blizej do glowki dziecka :confused:

swoja droga to cudowny specyfik, jesli Martyna ma tak dobre rezultaty wcierajac syrop przed myciem w glowke dziecka. w koncu kapie sie malucha nie czesciej niz raz w tygodniu i prosze, jakie to skuteczne!
 
Zaraz lece do apteki po cud-specyfik!! Jak tylko fasolinka zacznie gadac to dam Wam znac!! Naja Ty tak czesto kapiesz dziecko! Ja to jakos raz w miesiacu, w pierwsza niedziele.
 
napisalam w tygodniu..? ojej.. :zawstydzona/y: to zwyczajne przejezyczenie. oczywiscie, ze raz w miesiacu! tylko u nas to jest sobota, tradycyjnie wszyscy po kolei w tej samej wodzie. to bardzo integruje rodzine.
 
Martyna, u nas w balii dwie osoby sie nie mieszcza.. ale i tak jest milo i rodzinnie :tak:

przy okazji - rozlala mi sie ostatnio nafta, kiedy uzupelnialam w lampie. macie jakis sposob, zeby to tak nie cuchnelo w domu :confused:
 
reklama
Naja suszone ziola pod powala. U mnie w izbie wisza takie i nic smrodów nie czuc. Ale uwazaj na nafte, bo latwopalna, chcociaz swieczki i palenisko tez...
 
Do góry