reklama

Rozwój naszych bobasków

Zapraszam wszystkie wrzesniowe mamy do podzielenia sie swoimi przezyciami. Jak moj Maluszek sie nie

1. Issa1986

Issa1986 Zaciekawiona BB

Moja Bianka wszystko pcha do buźki, zastanawiam się czy to ząbki? Jak jest u Was?:-)

2. MamaKajetana

MamaKajetana Początkująca w BB

Hej:) Mój Kajetanek też zaczyna "grysć" co popadnie i od jakiegoś czasu baaardzo się ślini. Może to początek, poczatków ząbkowania... :-)

A podciągacie do siadania swoje maluszki? Ja od jakiegoś czasu próbuje podciagac swojego synka na chwilę i świetnie mu idzie!

3. reklama
  4. Issa1986

Issa1986 Zaciekawiona BB

moja mała wystarczy że się złapie za palce to już chce siadać robi to już od ok. 3,5 mc życia. witam na forum mamokajetana :-)

5. MamaKajetana

MamaKajetana Początkująca w BB

Witam Issa1986 :) Kajetan chciał się podciągać od ok 2,5 mc (teraz ma dopiero 3,5 mc) i dlatego zapytałam bo lekarz stwierdził, że to stanowczo za wcześnie i żeby mu na to nie pozwalać. Nie za bardzo miałam wyjście bo mały ciągnał sie na rękach i na leżaczku więc chccąc nie chcąc "nadwyrężał" swój kręgosłup :/
    Co lekarz to inna opinia i co dziecko to inne tempo rozwoju- tak myśle ;)

6. umilowana

umilowana Początkująca w BB

Dawid jest sporo do przodu. w czwarty miesiącu już bardzo chciał siadać. Teraz ma 7 m-cy. Raczkuje i chce wstawać (i wstaje!). No co... przecież dziecka nie uwiążę...

Poleć forum