reklama

Rozwój naszych bobasków

Zapraszam wszystkie wrzesniowe mamy do podzielenia sie swoimi przezyciami. Jak moj Maluszek sie nie

1. Issa1986

Issa1986 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja Bianka wszystko pcha do buźki, zastanawiam się czy to ząbki? Jak jest u Was?:-)

2. MamaKajetana

MamaKajetana Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej:) Mój Kajetanek też zaczyna "grysć" co popadnie i od jakiegoś czasu baaardzo się ślini. Może to początek, poczatków ząbkowania... :-)

A podciągacie do siadania swoje maluszki? Ja od jakiegoś czasu próbuje podciagac swojego synka na chwilę i świetnie mu idzie!

3. reklama
  4. Issa1986

Issa1986 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moja mała wystarczy że się złapie za palce to już chce siadać robi to już od ok. 3,5 mc życia. witam na forum mamokajetana :-)

5. MamaKajetana

MamaKajetana Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam Issa1986 :) Kajetan chciał się podciągać od ok 2,5 mc (teraz ma dopiero 3,5 mc) i dlatego zapytałam bo lekarz stwierdził, że to stanowczo za wcześnie i żeby mu na to nie pozwalać. Nie za bardzo miałam wyjście bo mały ciągnał sie na rękach i na leżaczku więc chccąc nie chcąc "nadwyrężał" swój kręgosłup :/
    Co lekarz to inna opinia i co dziecko to inne tempo rozwoju- tak myśle ;)

6. umilowana

umilowana Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dawid jest sporo do przodu. w czwarty miesiącu już bardzo chciał siadać. Teraz ma 7 m-cy. Raczkuje i chce wstawać (i wstaje!). No co... przecież dziecka nie uwiążę...

Poleć forum