reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój naszych dzieci

Maciek też jest do tyłu z wymową. Logopedę mają w przedszkolu już od początku zeszłego roku.
Załączam badania przesiewowe z opisem. Można zrobić samemu w domu.
badania 1.jpgbadania 2.jpgbadania 3.jpgbadania 4.jpgbadania 5.jpg
 
reklama
No to wedlug tego co Majandra wkleilas to moj jest ok. Tak piszemy do tylu, do tylu,a przeciez nasze dzieciaczki maja dopiero 4,5latek wiec maja prawo miec rozne niedociagniecia w wymowie
 
Tak piszemy do tylu, do tylu,a przeciez nasze dzieciaczki maja dopiero 4,5latek wiec maja prawo miec rozne niedociagniecia w wymowie
Dokładnie. Ja mam 2 razy w tygodniu kontakt z logopedą przedszkolnym i nigdy mi nie powiedziała, że Maciek jest jakoś bardzo do tyłu i że potrzeba jakiś dodatkowych ćwiczeń/spotkań. Owszem, powinnyśmy w domu ćwiczyć (Maciek ma zeszyt z ćwiczeniami), ale nie zawsze jest czas i chęci ze strony Maćka.
 
Do góry