reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozwój naszych kochanych pociech

reklama
U nas 8000g, a cm nie wiem ile, bo moja dr nie mierzy. Ubranka zakładam już na 74.
U nas giń jest od dawna, jest jeszcze gie i niń, czyli prawie Ninia :-D, od kilku dni uskutecznia a buuuuuu.
 
Lena miała szczepienie 03/10 i ważyła wtedy 7100, z każdym szczepieniem równy kilogram przybywa, jak miala 6 tyg 5100, 3 m-ce 6100 no i teraz 5 m-cy 7100, a co do dlugości to u nas nie mierzą, ale ubranka tez juz przewaznie na 74cm, 3-6 m-cy.
A tak z innej beczki...powiedzcie mi czy powinnam się zacząć już martwić, jeśli mała przekręcając się z pleców na brzuszek obraca się tylko w jedną stronę???? fika bardzo ale tylko na swoją lewą, a w drugą nie bardzo, nawet jak ją próbuje zachęcać, pomagać delikatnie za bioderko to dochodzi do pozycji na boczku a poźniej się prostuje z powrotem na plecy :sorry2: czy to jest już powód do niepokoju i wizyty u neurologa? czy na razie przez zabawę sama ja mogę stymulować do aktywowania także tej drugiej strony??? ogólnie jest bardzo silna, strasznie rwie się do siedzenia, jak leży to łapie się kołdrę i chce wstawać, na macie juz strasznie fika, że często gdzieś z niej zupelnie wywędruje, jak ma jakiś upatrzony cel, to bedzie dotąd tyłkiem zarzucać aż wreszcie do niego dopełznie...
 
reklama
Moj tez chyba fika jednostronnie, ale i z brzucha na plecy i na odwrot. Jego do fikania głownie motywuje smoczek spadajacy z boku. Bo jak go przewijam to fika na obie strony - no ale wtedy najczęściej mam np. jego pupe w rekach to latwiej mu sie przekręcac w obie strony.

No i to fikanie, na ktore tak czekalam, ma tez swoje zle strony - bo jak ma kupe w pampku i sobie tak fika, to ta kupa potem jest wszedzie - nawet w pępku, o fałdkach klejnotow nie wspominając;)
 
Do góry