reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój Naszych Kruszynek!!!!

Serduszko1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Grudzień 2009
Postów
4 469
Pomyślałam zeby stworzyć taki wątek. Bedziemy tu pisać o tym jak Nasze dzieciaczki sie rozwijają o ich badaniach wynikach badań itp.
Moj Kubuś ma juz ustalone terminy USG jamy brzusznej (16.03) i USG bioderek (8.04)! Także o wynikach badań damy znać:)))
 
reklama
my na razie mamy za soba tylko wizyte poloznej, z której wynikalo ze wszystko ok. za 5 tyg mamy szczepienia i wizyte u pediatry i przy okazji ocene bioderek....
 
My narazie tez nie mamy ustalonej wizyty ale musze zrobic test na sluch w przyszlym tyg.
Po wizycie poloznej jestem zadowolona bo Emily przybrala ladnie na wadze z 3610 na 4030:-)jest to wynik sprzed 4 dni. Tymbardziej sie ciesze, bo karmie ja piersia i myslalam, ze mam jakis nijaki pokarm;-)
 
Moje maleństwo w niecałe 4 tygodnie przybrało ponad 600g i lekarka stwierdzila ze to bardzo ladnie. A ja tez sie balam ze mam daremny pokarm. :-)
A pozatym to nadal walczymy z żółtaczka :baffled: i ropiejacym oczkiem-prawdopodobnie maly ma niedrozny kanalik łzowy.
 
Luczynko gdzies czytalam ze by masowac delikatnie miejsce gdzie sie znajduja kanaliki lzowe i powinno pomoc. My na szczescie nie mamy tego problemu. A Wam zyczymy powodzonka
 
Luczynko gdzies czytalam ze by masowac delikatnie miejsce gdzie sie znajduja kanaliki lzowe i powinno pomoc. My na szczescie nie mamy tego problemu. A Wam zyczymy powodzonka

Masujemy. Przecieramy wodą przegotowaną i solą fizjologiczną. A przez tydzień podawaliśmy nawet antybiotyk w kroplach. I nic. W przyszłym tygodniu wizyta u okulisty.
 
Moje maleństwo w niecałe 4 tygodnie przybrało ponad 600g i lekarka stwierdzila ze to bardzo ladnie. A ja tez sie balam ze mam daremny pokarm. :-)
A pozatym to nadal walczymy z żółtaczka :baffled: i ropiejacym oczkiem-prawdopodobnie maly ma niedrozny kanalik łzowy.
U nas na szczeście żółtaczki nie było a co do ropiejącego oczka to 2 dni temu zauważyłam u małego ropke w oczkach i od razu zaczełam przemywać solą fizjologiczna ale jak narazie nie ma zbyt duzej poprawy :/ na szczescie nie ma tej ropki duzo....
A co do wagi to byliśmy sie ważyc w 8 dobie zycia i mały skoczył z 3620 na 3730 w 5 dni od wypisu ze szpitala... Teraz bedziemy 11.03 szli sie ważyc i mam nadzieje ze jest juz ponad 4 kg. :)
 
My USG bioderek mamy 16 marca o 13:00:-D:-D:-D

W poniedziałek (01 marca) byliśmy na wizycie u lekarki w Ośrodku Zdrowia:-):-):-) Bartuś przybrał w 2 tygodnie 400g -> waży teraz 3800g:-D:-D:-D tak jest wszystko w porządku:-D:-D:-D

Po 6 tygodniu życia mamy zgłosić się na szczepienie -> wybraliśmy te 6w1:happy2::happy2::happy2:
 
my dzis bylismy u lekarki ... maly w miesiac i 9 dni przybral tylko 400g ... ale podobno ten typ tak ma :szok: bo wysoki jest 55 cm juz ma ... lekarka powiedziała ze moze odziedziczył po mnie to ze moze duzo jesc a nic a nic nie przytyc :szok: a ja karpik :szok:

a usg bioderek mamy w pon :tak:
 
reklama
my dzis bylismy u lekarki ... maly w miesiac i 9 dni przybral tylko 400g ... ale podobno ten typ tak ma :szok: bo wysoki jest 55 cm juz ma ... lekarka powiedziała ze moze odziedziczył po mnie to ze moze duzo jesc a nic a nic nie przytyc :szok: a ja karpik :szok:

a usg bioderek mamy w pon :tak:
jesu dziewczynki tak czytam rozmiary waszych dzieciaczków i stwierdzam że mój to jakiś wybryk natury:p hehe ja nie wiem co ja takiego jadłam, ale moje skarby przy urodzeniu miało 62 cm dł i 5260 wagi..... teraz waga pewnie lekko poszła w górę.... lol
a tak w ogóle to położna mi małego nie ważyła:( i nie wiem dokładnie ile waży.... ehhhhhh
 
Do góry