reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój Naszych Kruszynek!!!!

Hello ;)
Misia jest juz w domku.
Bilirubina 8,8 w środe do kontroli
15 mamy wizyte u okuolisty, a w pon musze zadzwonic i zarejestrowac nas na usg bioderek.
Środowiskowa juz u nas była. Na patronażu u pediatry tez byłysmy.
Od jutra zaczynamy werandowanie.
 
reklama
o fajny pomysł na wątek. mój mały ma termin u lekarza dopiero gdzieś za 4 tygodnie. pozatym ma sie dobrze przybiera na wadze ma dopiero tydzien a juz waży 3570 a przy porodzie ważył 3270 :) Położna co 2 dzien przychodzi i go waży mierzy temperaturke itp.
 
to twoj maluch wazy wiecej od mojego :szok: a moj ma juz ponad miesiac :szok: ale juz czuje jak przybiera na wadze :-D herbatki cycek i butla daja juz znac waga o sobie :tak:
 
Moj też sie jakis ciezki robi ale wazyc sie bedziemy w czwartek jak bedzie miał równy miesiac... Po nim widac ze przybiera bo wiekszosc czapeczek juz nie pasuje na ta jego mała główke i czesc ubranek juz tez musialam odłożyc na osobna półke...
 
wczoraj ważyliśmy maluszka, przy wyjściu ze szpitala ważył 4880, a wczoraj po zważeniu było 5350, czyli więcej niż przy narodzinach (5260) czyli chowa się dobrze i żarełko mu starcza... tylko tym pdciskiem na ustkach się przejmuję, nie wiem co z nim zrobic...
 
wczoraj ważyliśmy maluszka, przy wyjściu ze szpitala ważył 4880, a wczoraj po zważeniu było 5350, czyli więcej niż przy narodzinach (5260) czyli chowa się dobrze i żarełko mu starcza... tylko tym pdciskiem na ustkach się przejmuję, nie wiem co z nim zrobic...

a byla juz u ciebie położna? może jej spytaj co zrobić..
 
była, ale muszę do niej dzisiaj zadzwonic i dopytac... narazie odciągnęłam i nakarmiłam butlą.... coby głodny nie był..... postaram się z nią umówic na dzisiaj, może robię coś nie tak...... hmmmm
 
była, ale muszę do niej dzisiaj zadzwonic i dopytac... narazie odciągnęłam i nakarmiłam butlą.... coby głodny nie był..... postaram się z nią umówic na dzisiaj, może robię coś nie tak...... hmmmm

hmm niewiem ale położna na pewno coś poradzi :)
 
reklama
Do góry