reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój Naszych Kruszynek!!!!

reklama
Byliśmy na pierwszej wizycie u naszej pani doktor. Okazało się, że Hania przytyła przez 2 tyg. 900g na piersi :-D. To więcej niz powinna :-D. Cieszę się, że nie ma problemów z karmieniem i, że jest skuteczne:-):tak:. Malutka była spokojna przy badaniu. Uważnie obserwowała i słuchała co się dzieje wokół niej. Aż nasza pani dziwiła się, że zachowuje się jakby była już starsza:-).

my po usg bioderek :-D
wszystko jak najlepiej :-D
mały nic a nic nie plakal SUKCES !:-D

za 6 tyg next :tak:

Dziewczyny ciesze sie ze z Waszymi Kruszynkami wszystko w porzadku....:tak:

My mielismy miec wczoraj USG j.brzusznej mieliśmy miec bo nie mieliśmy.... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Jak rejestrowałam Kubę to jakaś kretynka ( sorki za wyrażenie ale znajduje innego słowa ktore by pasowało do tego co ona zrobiła) podała mi zła godzine.... Zamiast 14:10 powiedziała mi 16:10 i jeszcze gdybym sie nie spytała ale sie spytałam czy na pewno na 16: 10 bo juz raz mieliśmy podobna sytuacje. No i poszliśmy na 16:10 i sie okazało ze lekarza juz nie ma a najblizszy termin dopiero za 2 tygodnie.... myślałam ze ich tam rozniose ale babka przy rejestracji przepraszała i mimo to ze na najbliższym terminie było juz max dużo ludzi to wpisała Kubę jako pierwszego pacjenta...
 
Dziewczyny ciesze sie ze z Waszymi Kruszynkami wszystko w porzadku....:tak:

My mielismy miec wczoraj USG j.brzusznej mieliśmy miec bo nie mieliśmy.... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Jak rejestrowałam Kubę to jakaś kretynka ( sorki za wyrażenie ale znajduje innego słowa ktore by pasowało do tego co ona zrobiła) podała mi zła godzine.... Zamiast 14:10 powiedziała mi 16:10 i jeszcze gdybym sie nie spytała ale sie spytałam czy na pewno na 16: 10 bo juz raz mieliśmy podobna sytuacje. No i poszliśmy na 16:10 i sie okazało ze lekarza juz nie ma a najblizszy termin dopiero za 2 tygodnie.... myślałam ze ich tam rozniose ale babka przy rejestracji przepraszała i mimo to ze na najbliższym terminie było juz max dużo ludzi to wpisała Kubę jako pierwszego pacjenta...

Co za durna baba!! i musisz teraz przez nią czekać... a do tego wczoraj straciłaś przez nią cenny czas! No tak jak pech to pech.. ale nie przejmuj sie głupich sie nie sieje sami sie rodzą! :D hihi
 
Co za durna baba!! i musisz teraz przez nią czekać... a do tego wczoraj straciłaś przez nią cenny czas! No tak jak pech to pech.. ale nie przejmuj sie głupich sie nie sieje sami sie rodzą! :D hihi

No tak tylko po porodzie u mełego wyszło kilka rzeczy nie tak z nerkami i wczoraj sie miałam dowiedziec czy to sie samoistnie zagoiło czy trzeba zacząć leczenie...:/ i boje sie troche bo u mnie w rodzinie sa problemy z nerkami a przez taka kretynke ............ och szkoda słów naprawde....
 
Na pewni sie zagoiło...
:) u mojego małego coś na serduszku było ale lekarz mowił w szpitalu że to sie samo zagoi.. od 3 tygodni moge iść z nim do lekarza to sie dowiem czy wszystko wporządku.
 
Mam nadzieje ale wiesz jak jest trzeba brac wszystkie możliwe wyjścia z sytuacji.... a ja mam dodatkowego stresa bo w mojej rodzinie sa kłopoty z nerkami i boje sie ze mojego syna tez to czeka... najgorsza jest ta niepewność... no ale trzeba byc dobrej myśli!!!


Sabina czytałaś juz moja wiadomość na PW???
 
reklama
Do góry