reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj naszych maluszkow

Maja dziś złapała stópkę!!!!!!! JUPI :):):):) przewijam Ją rano a Ta ni z tego ni z owego złapała za paluszki :):):) tylko raz Jej się udało ale cały dzień łapała za kolanka i łydki :):):) matko jak się cieszę, bo już zaczynałam się martwić ale jak widać na wszystko przyjdzie czas :)
 
reklama
nie wiem gdzie zadac to pytanie wiec pytam tu
do kiedy jakie witaminki sie podaje D i K ??....
pytam mamusiek ktore karmia cycusiem ;-)

mnie sie skonczylo kolejne opakowanie bo mialam takie kapsulki ze bylo 2 w 1. Ale skonczylo mi sie i mezus kupil kolejne opakowanie patrze dzis a to samo D witamina :eek: sie zdziwilam lekko, bo firme dobra kupil ale nie zauwazylam ze to tylko D. JAkos od tygodnia podaje tylko D. Kurcze czy mam sie martwic? Jutro dopiero kupie z nowu dwa w jednym.
 
Larvuniu mąż dobrze zrobił - wit D+K podaje się do ukończenia 3 miesiąca, potem już tylko D, do pierwszych urodzinek :) więc te co masz są jak najbardziej ok :)
 
heheh Madzioolka gratuluję!

każdy drobiazg tak cieszy serce:) my też zawsze dumni cały dzień chodzimy jak Szymi coś nowego wykombinuje i od razu pół rodziny obdzwaniamy:))
 
hehe, niesamowite, że tak małe rzeczy potrafią tak cieszyć:tak: ale to milowe kroki dla naszych dzieci przecież
Madzioolka dalej pokazuj Majce stópki, najlepiej gołe, niedługo będzie sobie doiła paluszki;-)
 
nam d zalecali do 2 roku zycia, a k faktycznie do 3 m.


Olek łapie od wczoraj za kolanka, za stopy nie chce ale uzywa ich do zabawy i kopie w zabawki i karuzele i zasmiewa sie :-) głupi
 
u nas butelkowzch tey witamina d do 2 roku zycia :-)

maly dzis zaczął robić dziubek i cmokać jak przy całowaniu hihi:rofl2:
 
Marysia od wczoraj przytula się do mnie mocno kiedy biorę ją na ręce. Obejmuje mnie za szuję i się cała wtula:) Słodkie to:)
Stópki odkryła jakieś 2 tygodnie temu, łapie je ciągle, zwłaszcza gdy są gołe. Zajada chętnie obie. Na przewijaku aż ciężko pieluszkę zmienić.
Potrafi przewrócić się z plecków na brzuszek i odwrotnie ale robi to rzadko. Raczej leniuszek jest. Leży sobie i bawi się zabawkami. Potrafi pięknie i precyzyjnie chwytać wszystko, co zapragnie. Jesli coś jest daleko to przemieści się po to, przekręci, wyciągnie daleko rączkę.
 
to moje dziecko dziwne jest bo u was wszystkie przekrecaja sie z brzuszka na plecki a u mnie odwrotnie i za cholere nie chce z brzuszka na plecki :angry:

a przytula tez sie słodko :) moglabym go nie trzymac tak mnie mocno trzyma za szyje :rofl2:
 
reklama
Tez uwielbiam to przytulanie, tak sie wtula slodko. Tylko czasami przy tym ataku milosci wczepia mi sie we wlosy i ciagnie :baffled: Dzisiaj wtulil sie w Elene, ale byla dumna.
 
Do góry