reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj naszych maluszkow

Mam pytanko do mam cycowych, bo moja Pati waży teraz dokładnie 5500g a za tydzień kończy 4 miesiące, czy to oby nie za mało jak na takiego szkraba. Mam wrażenie że moje mleko straciło swoją wartość, bo teraz nawet jak ulewa to taką jakby wodą.
 
reklama
Emiolka tylko że nie wiem jak objawia się mała ilość mleka, bo mała chętnie je co około 2 godziny. Mam jeszcze zamrożone ściągnięte, ale od około miesiąca nie toleruje jedzenia z butelki (anie ściągniętego ani mm), także dokarmianie odpada.
 
Czyli najprawdopodobniej taka jej uroda i nie ma się czym martwić. Je z umiarem :-) Mój Mariusz je też co 2 h, czasem częściej. Waży już dobrze ponad 8 kg i długością ciała jest poza normami siatki centylowej. Wielki chłop mi rośnie :-)
 
Dzięki dziewczyny, sprawdzałam na siatkach centylowych no i mieści się w najniższej normie. Faktycznie może taka jej uroda, w końcu my też jesteśmy drobni.
Emiolka to rzeczywiście chłop jak dąb :)
 
Pochwalę się dzisiejszymi wyczynami Tymusia :-) Leżąc na brzuszku przekulał się plecka, ale takiego sposobu jeszcze nie widziałam... Podkurczył nóżki po brzuszek, tak jakby chciał już raczkować, później wyprostował nóżki, podnosząc pupkę do góry i fiknął obrót. Raz w lewo, a potem w prawo. Śmiał się przy tym przeogromnie, a ja razem z Nim :-) Jestem z Niego taka dumna!!
 
reklama
silvajakbym widziala Bena. Glowki podnosic nie lubi, ale za to od pasa w dol robi takie karkolomy, ze glowa mala. Widocznie nasze dzieci wola pracowac nad dolnymi czesciami ciala:)))
icak :szok:!
 
Do góry