reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozwój naszych pociech

wiem że jestem tu nowa , ale i my mamy czym się pochwalić nasz Patyczek uwielbia bawić się z psem , jak siedzi próbuje przejść do raczkowania, lubi lerzeć na brzuszku , przewraca się z pleców na brzuch i spowrotem. Staje sama przy wersalce i stoji i robi kroczki trzymana za rączki :-)
 
reklama
Moja Darunia też jeszcze nie ma zębów!!Ja tak się nie nastawiam wcześniej niż za dwa miechy!! a poza tym to już ładnie raczkuję i się podnosi przy łóżeczku czy meblach:-)
 
Wiktor raczkowanie opanował do perfekcji wstaje przy czym się da a wczoraj wlazł na stoliczek ;/ nie straszne mu już progi jak drzwi otwarte to zaraz na korytarz ucieka .. od wczoraj nie zamyka mu się buzia i woła ciągle mama dziś pierwszy raz powiedział baba
 
Patrycja ma jeden ząbek , nauczyła się też sama siadać i wstawać trzymając się różnych przedmiotów. Gada po swojemu człymi dniami , i nie chce w dzień spać za to noc przesypia całą ma 74,5cm wzrostu i waży 9,190 więc jest kawałek panny
 
Max jeszcze nie ma zęboli ale myślę, że lada dzień się pojawią bo dziąsła ma całkiem białe już i spuchnięte. Marudzi jak nie wiem.
Na razie się intensywnie czołga i staje na czworakach i huśta się na nich do przodu i tyłu.
Robi "papa" na powitanie i pożegnanie.
Klaszcze w rączki.
Reaguje na swoje imię i jego zdrobnienie.
Dobiera się do szuflad.
Nie wiem co jeszcze :-)
Acha, wczoraj na widok obcych kobiet dostał ataku płaczu a to znaczy że ma fazę "fremdeln" po niemiecku, nie wiem jak to po polsu nazywają.
 
reklama
jejku nie dawno nasze maleństwa w brzuchach siedziały ,a tu proszę takie postępy rozwojowe,no to napisze co moja Julka potrafi:
-siedzi samodzielnie
-z pozycji leżącej podniesie sie do siadu
-w lóżeczku sama wstaje ale jeszcze sama łóżeczka nie obejdzie
-trzymana za rączki zapierdziela strasznie
-przyjmuje pozycje do raczkowania ,ale raczkowac nie chce
-mówi tata baba, mama jeszcze nie :no:
-robi Pa pa,kosi kosi,pokazuje oczko- nosek,pokazuje jaka jest duża i jakie dobre,świetnie tańczy w pozycji siedzącej
-trzymana za rączki skacze jak spręzynka
-jak chce mleka woła am,am,am:tak:
i to chyba wszystko:-D no to sie pochwaliłam a co:-D
 
Do góry