reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozwój naszych pociech

aż miło się robi gdy się czyta o postepach wrześniowych malców:)
to ja tez coś naskrobie o Wiktusiu :)
potrafi sam zrobic kilka kroczków ostatnio wyszło 6:) ale boi sie puszczać
za jedną rączkę uwielbia chodzić
nie lubi jeżdzić w wózku woli go pchać :)
robi papa
mówi mama, tata, baba, da,tati czasem mu się wyrywają inne słówka typu bomba ,nie,
jak mu powiem gdzie jest aniołek to pokazuje do góry na łóżeczko bo ma tam takiego wiszącego aniołka:)
bardzo lubi zwierzatka szczególnie królika ktorego goni na czworakach po ogródku oraz konika malutkiego strasznie się wtedy tuli do niego i piszczy z radości
stoi przy wszystkim wspina się wszędzie
chętnie robi siku do nocnika jak go posadze czasem nawet na stojąco sikamy :-D
 
reklama
Ksiulka zabawnie to musi wyglądać jak taki brzdąc na stojąco do nocnika siusia:-D
Ksad gratuluję my też już na nóżkach zasuwamy :-) a jak na dworku też sam chodzi?? bo mój się jeszcze boi
 
Magdzik to zes mnie uspokoiła:-)...nie przejmuje sie Agaty waga bo dla mnie najwazniejsze jest ze apetyt jej dopisuje;-)...aczkolwiek nie chcialabym aby w przyszłosci miala problemy z tusza...ale to tam kiedys - nie wazne..
Dziewczyny!...sama radosc jak sie czyta ze moja czy moj potrafi to czy tamto.....Brawooo!!!....
Ja jestem na etapia sadzania małej na nocnik a ona z niego ucieka-niepodoba jej sie,woli zakładac go na głowe...
Agacie wychodza zebiska i to 6 od razu...mam pytanie...gorne 2 przebiły sie a jedynki dopiero teraz ida-dziwna kolejnosc...mialyscie moze podobny przypadek?...rozmawialam z zaprzyjaziona dentystka i twierdzi ze nie ma na to regoły.
 
monkami u nas była dolna jedynka potem jedynki górne 2 na raz teraz nam górna 4 wyszła a 3 dalej nie mamy haha więc reguły nie ma:):) a moje dziecko jeszcze lubi myć zęby najpierw ja mu myje a potem on "charata " szczoteczką po całej buzi śmiesznie to wygląda:)
k8sad gratuluje postępów synka zuch jako pierwszy chodzi:)
 
monkami u nas była dolna jedynka potem jedynki górne 2 na raz teraz nam górna 4 wyszła a 3 dalej nie mamy haha więc reguły nie ma:):) a moje dziecko jeszcze lubi myć zęby najpierw ja mu myje a potem on "charata " szczoteczką po całej buzi śmiesznie to wygląda:)
k8sad gratuluje postępów synka zuch jako pierwszy chodzi:)

ksiulka bo najpierw rosna czworki, a potem trojki, czyli prawidłowo:tak:
Po prostu niektorym dzieciaczkom zabki rosna ksiazkowo, a innym nie, ale na to nie ma reguły.

Pozostajac w temacie zabkow to Antos ma dwie dolne jedyneczki od kwietnia i do tej pory cisza:eek:
 
Kasik jak sie zaczna sypac to wszystkie od razu...u nas tez wyszły 15 kwietnia 2 dolne jedynki i ponad 3.5 mc nic a teraz to idzie 6 od razu...co kilka dni znajduje nastepne:tak:...oby tak dalej było jak jest bez zadnych wyskoków zwiazanych z zabkowaniem;-)...no moze nie liczac sraczki ktora od czasu do czasu wystapi w takich ilosciach ze kipi z pieluchy a je przebieram dosc czesto:-D
 
reklama
Do góry