reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Różyczka!!!!

Skarbus

Fanka BB :)
Miasto
Piaseczno
Rozwiązania
0
siemanko!!!! tu ja, Paulina (córka Kasi (;) !!! o matko, nieźle się dzisiaj dzień zaczął..... no ale głównie chodzi o to, że mama już urodziła! jakoś tak koło 9:00 :) wszystko obeszło się bez komplikacji. poród trwał tylko 1,5h. więcej już opisze sama mama, bo ona wie najlepiej (nie?) haha :) dzisiaj z Pawłem pojedziemy do Ciechanowa zobaczyć malucha. (nie mogę się doczekać! (; )
pozdrawiam!!!!!!!

reklama

AgaR.

Rozwiązania
0
Gratulacje!!!Wiele zdrowka dla mamusi i malenstwa!No i szybkiego powrotu do formy! ;) :)

karola7

Rozwiązania
0
Gratulacje dla mamusi i córeczek! No i oczywiście dla tatusia też.

mania

Rozwiązania
0
Gratulaje!!! :D :D :D
duzo radosci z maluszka!!!!!!!!!!!!!!

reklama

Skarbus

Miasto
Piaseczno
Rozwiązania
0
a wiecie, ze ja dopiero dzis zobaczylam ten watek?????????????????????? ale ze mnie inteligentka ;)

dziekuje wszystkim za zyczenia, teraz juz wiem, ze ja tez dostalam swoja porcje gratulacji :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
S Roczniaki i dwulatki 4
justynakarnauch Porady - rozwój i zdrowie dzieci 3
asiuleks Zdrowe dziecko 28

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry